Futbolcu Özer Hurmacı’ya eşi Mihriban Hurmacı’dan dayak iddiası: Sen bir canavarsın

Bir dönem Fenerbahçe ve Trabzonspor'da da top koşturan futbolcu Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı, aralarında yaşanan tartışma sonrası futbolcunun kendisini dövdüğünü iddia etti. Yüzünün ve ellerinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Mihriban Hurmacı, "Sen bir canavarsın Özer Hurmacı!. Boşanacağım" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz yıl boşanma davası haberleriyle gündeme gelen ancak ayrılmaktan vazgeçen futbolcu Özer Hurmacı ile eşi Mihriban Hurmacı arasında sular durulmuyor.

Mihriban Hurmacı, iki ay önce boşanmaktan vazgeçtiği Özer Hurmacı’nın kendisini dövdüğünü iddia etti. Hurmacı, eşinin cep telefonunda gördüğü kadın fotoğrafları ve mesajlar yüzünden aralarında çıkan tartışma sırasında futbolcunun ellerine ve yüzüne vurduğunu söyledi.

Yaşananları bir televizyon programında anlatan Mihriban Hurmacı “Dün akşam saat 21.00’de Özer’in cep telefonunda başka kadınlara ait mesajlar ve fotoğraflar gördüm. Bu yüzden tartışmaya başladık. Beni bir odaya çekerek ellerime, yüzüme vurmaya başladı. Kafamı camlara vurdu, “Seni gebertirim”diyerek tehditte bulundu. Kendimi dışarıya zor attım” dedi.

Futbolcu Özer Hurmacı'ya eşi Mihriban Hurmacı'dan dayak iddiası: Sen bir canavarsın

Sen bir canavarsın

Yüzünün ve ellerinin fotoğraflarını sosyal medya hesabında #kadınaşiddetehayır hashtagiyle paylaşan Mihriban Hurmacı “Bunu asla saklamak istemiyorum. Özer Hurmacı sen bir canavarsın! Kendimi kurtarmak istedim ellerinden, ama tırnaklarını sapladı ellerime. Kırılmak üzereydi parmağım, Allah korudu. Kendimi dışarı atabildim, polise gidebildim” ifadelerini kullandı.

Mihriban Hurmacı, Jandarma Karakoluna giderek eşi hakkında şikayette bulunduğunu söyledi.

Dehşet anlarına çocuklarının da şahit olduğunu dile getiren Hurmacı, “Ömrüm boyunca unutamayacağım bir olay yaşadım” dedi.

Sosyal medyasından açıklama yapan Mihriban Hurmacı şöyle konuştu: “Ben ünlü bir futbolcunun eşiyim, benim de başıma geldi. Ben şiddet gören kadınları görünce, ‘Nasıl böyle bir şey olabilir?’ diyordum, başıma geldi. Boşanma süreci yaşamıştık, psikolojik şiddet ve ekonomik şiddet gördüm. Üç çocuğum var, evdeyim. Şu an sadece 500 TL param var. Önemli olan kadına olan şiddeti duyurmak. ‘Boyamışsın!’ diyenler; ben değilim konu sadece, bir sürü kadın var bu durumu yaşayan”

ÖZER HURMACI’NIN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Özer Hurmacı’nın avukatı Esennur Ezgi’den şiddet iddialarına cevap geldi.

Ezgi, Mihriban Hurmacı’nın iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

İşte Özer Hurmacı cephesinden gelen açıklama:

“Müvekkilim Sn. Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı arasında geçen 03.02.2022 tarihli olaya ilişkin kamuoyu açıklaması yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Mihriban Hurmacı’nın yaptığı paylaşımlar ve müvekkilim hakkındaki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Şöyle ki;

“EVLİLİĞİNİ KURTARMAYA ÇALIŞTI”

1- Öncelikle taraflar 2021 yılında girdikleri boşanma sürecinden sonra anlaşma sağlayıp karşılıklı olarak boşanma davasından vazgeçmişlerdi, Müvekkilim Özer Hurmacı evliliğini kurtarmak adına bu süreçte elinden gelen tüm özen ve hassasiyeti göstermiş ancak Mihriban Hurmacı tam aksine davranışlar sergilemeye devam etmiştir.

“PARMAĞINI KOPARIRCASINA ISIRMAYA BAŞLAMIŞTIR”

03.02.2022 tarihinde ise Mihriban Hurmacı geçirdiği sinir krizi sonrası müvekkilim Özer Hurmacı tarafından sakinleştirilmeye çalışılmış ancak bir turlu sakinleşmeyen Mihriban Hurmacı, müvekkilime saldırmış ve müvekkilimin parmağını koparırcasına ısırmaya başlamıştır.

“KAŞINDA KANAMA OLDU”

Bunun üzerine müvekkilim bu durumdan kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı’nın kaşında kanama olmuş ve o halde darp raporu almak üzere hastaneye gitmiştir. Yüzünün diğer bölgelerinde görülen kanlar da kaşındaki kanamadan kaynaklanmaktadır. Ayrıca Mihriban Hurmacı’nın müvekkilim Özer Hurmacı’nın parmağını ısırması neticesinde parmağına 3 (üç) dikiş atılmıştır.

“BİRBİRLERİNDEN KARŞILIKLI OLARAK ŞİKAYETÇİ OLMUŞLARDIR”

Akabinde taraflar birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olmuşlardır. Savcılık tarafından alınan sağlık raporunda, Mihriban Hurmacı’da sadece basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu kanaatine varılmıştır. Bu da Mihriban Hurmacı’nın geçirdiği krizden kaynaklanmıştır.

Futbolcu Özer Hurmacı’ya eşi Mihriban Hurmacı’dan dayak iddiası: Sen bir canavarsın

Yorumlar kapalı.