1. Haberler
  2. Gündem
  3. Gazeteci Bahar Feyzan açtı ağzını yumdu gözünü: Tuncay Özkan gitmeden CHP hiçbir seçimi kazanamaz

Gazeteci Bahar Feyzan açtı ağzını yumdu gözünü: Tuncay Özkan gitmeden CHP hiçbir seçimi kazanamaz

Gazeteci Bahar Feyzan, sosyal medyadan yaptığı yayında CHP'li Tuncay Özkan ile ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu. "Tuncay Özkan partiyi avucunun içine almış, o gitmeden CHP seçim kazanamaz" diyen Feyzan, Tuncay Özkan'ın CHP'de olduğu sürece Erdoğan'ın 10 seçim daha kazanacağını söyledi. Feyzan ayrıca, Özkan’ın Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’a yaptıklarını, başkanlara saygısından dolayı anlatamayacağını ifade etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Bahar Feyzan, seçim sonrası sosyal medya hesabından yaptığı yayında çok çarpıcı iddialar ortaya attı. CHP’li Tuncay Özkan ile ilgili konuşan Feyzan’ın, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile ilgili sözleri gündem oldu.

Bahar Feyzan yayınında şu ifadeleri kullandı:

“CHP’den Tuncay Özkan gitmeden CHP seçim kazanamaz. Erdoğan’ın ömrü yeter mi bilemem ama Tuncay Özkan’ın olduğu CHP’de, Erdoğan beş seçim daha kazanır. Hatta ömrü yeterse 10 seçim daha kazanır.

‘PARTİ AVUCUNUN İÇİNDE’

Partiyi avcunun içine almış, medyasını da kurmuş. Partide hiç kimsenin gözünü açtırmıyor, sesini çıkaran olursa fişini çekiyor. Kemal Bey’i de kendi yönettiğini düşünüyor.

‘SAYGIMDAN ANLATMAYACAĞIM’

Dün akşam belediye başkanlarına anlattığı şeyi buradan anlatmayacağım çünkü ayıp olur. Mansur Bey ve Ekrem Bey’e duyduğum saygıdan dolayı anlatmayacağım.”

Gazeteci Bahar Feyzan açtı ağzını yumdu gözünü: Tuncay Özkan gitmeden CHP hiçbir seçimi kazanamaz
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.