Gazeteci Şaban Sevinç’ten bomba iddia: CHP’de Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen başka bir vekil daha var

CHP’den istifa eden Abdüllatif Şener’in Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini açıklaması üzerine CHP içinde yeni bir tartışma başlarken, gazeteci Şaban Sevinç parti içindeki bir vekilin daha Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini iddia etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP eski milletvekili Abdüllatif Şener’in katıldığı bir yayında seçimde CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini açıklaması tartışılmaya devam ederken çok konuşulacak bir çıkış da gazeteci Şaban Sevinç’ten geldi.

Sevinç, Şener’in açıklamalarının yankısı sürerken CHP ile ilgili çok çarpıcı bir iddia daha ortaya atarak partide Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen bir milletvekilinin daha olduğunu öne sürdü.

“KILIÇDAROĞLU’NA OY VERMEYEN BİR BAŞKA VEKİL DE VAR”

Şaban Sevinç, bu milletvekilinin adını açıklamazken canlı yayında şu açıklamaları yaptı:

“CHP’de sayın Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen bir başka vekil de var. Onun adını söylemem. O benim özel bir bilgim, isim vermeyeceğim. Başka milletvekilli olduğunu da biliyorum. Bu durum bize şeyi gösteriyor. Tamam, Abdüllatif Şener’in davranışı kesinlikle kabul edilemez kaldı ki dün akşam soruları yanıtlarken kendisi de kendisiyle çelişkiye düştü. Yaptığı açıklamaların ne kadar korkunç olduğunu daha açıklamalarını yaparken fark etti”

Gazeteci Şaban Sevinç’ten bomba iddia: CHP’de Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen başka bir vekil daha var

Yorumlar kapalı.