Gülben Ergen ve Bülent Ersoy bayramda bir araya geldi: “33 yılımızın en güzel bayramı”

Gülben Ergen ile Bülent Ersoy, Kurban Bayramı'nda Bodrum'da buluştu. O anlarda çekilen kareleri Instagram'dan paylaşan Gülben Ergen "33 yılımızın en güzel bayram sabahını yaşadık" notunu yazdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yaz aylarını Bodrum’da geçiren Gülben Ergen, Kurban Bayramı’nda yakın dostlarıyla bir araya geldi. Ergen, Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve modacı Gülşah Saraçoğlu ile bayram fotoğrafı çekildi.

Ergen’in paylaşımına ünlü isimlerden beğeni ve yorum yağdı. İbrahim Tatlıses ise “Gözüm şaşı beş oldu” şeklinde yorum yaptı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gülben Ergen (@gulben123)’in paylaştığı bir gönderi

“DOSTLUĞUMUZ HİÇ DEĞİŞMEDİ”

Ergen, yakın dostu Bülent Ersoy ile çekilen bir fotoğrafını da sosyal medyadan paylaştı. Ergen paylaşımına “Yıllar yıllar yıllarımız. Gerçek bir saygıyla sevdiğim Bülent Ersoy ile Biz Ayrılamayız filminin setinde tanıştığım günden, bugüne 33 yıl geçmiş. Birbirimize olan sevgimiz, dostluğumuz hiç değişmedi. Neler yaşadı, neler gördü, ne alkışlar, ne büyük duygu selleri. 33 yılımızın en güzel bayram sabahını yaşadık bugün” notunu yazdı.

Ergen, önceki gün de şarkıcı Demet Akalın’la birlikte çektirdiği fotoğrafı paylaşarak, “Bodrum’da üç beş tuuur atarız. Demet Akalın’ı koluma takarız. Bayram gibi bayram yaşarız. Hepinizi kucaklarız” mesajını yazdı.

“KULAKLARI ÇINLAYANLAR EL KALDIRSIN”

Ergen, geçtiğimiz günlerde de Seda Sayan ile buluştu. Tekneyle açılan ikiliden Ergen, ilk olarak ayaklarını takipçileriyle paylaştı ve “Bilin bakalım yanımda kim var?” notunu düştü. Ardından Instagram’ın hikaye bölümünden Seda Sayan ile verdiği pozları yayınlayan ünlü şarkıcı, sonrasında bu karelerden birini paylaştı.

Üç çocuk annesi Ergen, Sayan ile verdiği poza, “Biz bir buluşuruz, bir masaya yatırırız alemi cihan yanar. Kulakları çınlayanlar el kaldırsın” notunu düştü. Sayan ise bu gönderiye, “Arkadaş, can, bir tanem” şeklinde kalpli emoji ile bir yorum yaparak karşılık verdi.

Gülben Ergen ve Bülent Ersoy bayramda bir araya geldi: “33 yılımızın en güzel bayramı”

Yorumlar kapalı.