Haluk Levent Twitter’a geri döndü: Benim burada olmayışım onları daha da cesaretlendiriyor

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından afetzedeler için yardım toplayan ve bölgede çalışmalarını sürdüren Haluk Levent, iktidar kanadı tarafından hedef gösterildi. Son olarak Deniz Akkaya tarafından dolandırıcılıkla suçlanan ünlü sanatçı, dava açacağını belirterek bir süre twitter’e girmeme kararı aldı. Haluk Levent, bugün yaptığı paylaşımla geri döndüğünü duyurarak Benim burada olmayışım onları daha da cesaretlendiriyor" açıklamasını yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaptığı yardım organizasyonlarının ardından hedef gösterilen AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, “Geri döndüm Twitter’a. Çünkü sayfadan gider gitmez ‘bakın sayfayı kapattı’ dediler. Benim burada olmayışım onları daha da cesaretlendiriyor” açıklamasını yaptı.

Depremlerin ardından yaptığı yardımlar sonucu hedef alınan Haluk Levent, Twitter’a geri döndüğünü duyurduğu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“ŞEYTANIN YERYÜZÜ TEMSİLCİLERİ İLE SAVAŞMAYA DAHA SONRA DEVAM EDECEĞİZ”

“Geri döndüm Twitter’a. Çünkü sayfadan gider gitmez ‘Bakın sayfayı kapattı’ dediler. Benim burada olmayışım onları daha da cesaretlendiriyor. Şeytanın yeryüzü temsilcileri ile savaşmaya daha sonra devam edeceğiz. Böyle duygusal kararlar alıp bozabiliyorum. Bağışlayın.”

Haluk Levent Twitter’a geri döndü: Benim burada olmayışım onları daha da cesaretlendiriyor

Yorumlar kapalı.