Hande Erçel ile çok yakın zamanda ayrılan Kaan Yıldırım başka biriyle görüntülendi

Hande Erçel ile ayrıldığı iddia edilen Kaan Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde "Aile dostum" dediği oyuncu Tuğçe Açıkgöz ile aynı yerde fotoğraf paylaşması akıllara ihanet iddiasını getirdi. İlişkisi hakkında konuşmayan Yıldırım, bu sefer de Bodrum'da bir güzelle baş başa eğlenirken görüntülendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kerem Bürsin ayrılığının ardından Halka dizisindeki rol arkadaşı Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, yurt dışında sevgilisi ile ilk kez el ele görüntülenmiş ve aşk resmen belgelenmişti. Kısa süre önce Londra ve ardından Marmaris’te aşk tatili yapan Hande Erçel ile Kaan Yıldırım’ın mutluluğunun kısa sürdüğü ve ikilinin ayrıldığı iddia edildi.

Hande Erçel'i unutan Kaan Yıldırım Bodrum'da başka bir güzelle yakalandı

BAŞKA BİR GÜZELLE EĞLENDİ

Daha önce de adının birlikte anıldığı kendisi gibi oyuncu Tuğçe Açıkgöz ile aynı yerden tatil paylaşımları yapan Kaan Yıldırım için “Hande Erçel’den ayrıldı” iddiası ortaya atıldı. Kaan Yıldırım, bu sefer de Bodrum’daki bir mekanda başka bir güzelle görüntülendi. Meraklı vatandaşlar tarafından görüntülenen ikilinin gece boyunca samimi halleri dikkat çekti. Aynı mekanda Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz’ın da eğlendiği görüldü.

Hande Erçel ile çok yakın zamanda ayrılan Kaan Yıldırım başka biriyle görüntülendi

Yorumlar kapalı.