Hayvancılıkla uğraşan gencin eşeği Sakıb ile kurduğu bağ gündem oldu

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde hayvancılıkla uğraşan 27 yaşındaki Cihan Çelik'in, "Sakıb" ismini verdiği eşeğiyle paylaştığı görüntüler sosyal medyada ilgi görüyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karabük Safranbolu’da ilçeye bağlı Nebioğlu köyünde yaşayan Cihan Çelik, 4 yıl önce babasının bir ayı saldırısında yaralanması sonrası köyde ailesinin hayvanlarına bakmaya başladı.

Babasının 2017’de odun taşımak için aldığı eşeğin köyde kapıyı kendi başına açtığını gören Çelik, bu anları cep telefonuna kaydetmeye ve sosyal medyada paylaşmaya başladı.

Videoları ilgi gören ve takipçi sayısı artan Çelik, “Sakıb” ismini verdiği eşeğiyle kurduğu sıkı dostluğa gözler önüne seren görüntüler çekmeyi sürdürüyor.

Çelik’in paylaştığı videolar izleyenleri gülümsetiyor.

“ÇOK OLUMLU MESAJLAR ALIYORUM”

Çelik, eşeği “Sakıb” ile iyi dostluk kurduğunu belirterek, “Aileler beni izliyor, çocukları benim sayemde hayvanları seviyormuş. Bunlar güzel şeyler. Bazen bana resim atıyorlar. Bazen ‘Sakıb’ın resmini çizip bana atıyorlar. Çok olumlu mesajlar alıyorum.” dedi.

Eşeği, inekleri ve köpeklerinin kendisinin iyi dostları olduğunu anlatan Çelik, “Ailemle yaşıyorum, köyde herkes yaşlı. Bu nedenle hayvanlarla dost oldum. Bir gün boyunca hayvanlarla ne yaparsam, onu sosyal medya hesabımdan paylaşıyorum.” ifadelerini kullandı.

Hayvancılıkla uğraşan gencin eşeği Sakıb ile kurduğu bağ gündem oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!