İnternetten tanıştığı adamı yiyen zanlıya müebbet hapis cezası

ABD Michigan'da internetten tanıştığı 25 yaşındaki Kevin Bacon'ı yiyen 53 yaşındaki Mark Latunski, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin Michigan eyaletinden 52 yaşındaki Mark Latunski Grindr isimli çöpçatanlık uygulamasında tanıştığı Kevin Bacon’u vahşice katletmekten suçlu bulundu.

Latunski, geçtiğimiz ay mahkemede, 25 yaşındaki Kevin Bacon’ı bir arkadaşlık uygulamasında tanıştıktan sonra aralık 2019’da öldürdüğünü itiraf etmişti. Latunski’nin cezası ise dün verilen kararla kesinleşti.

Mahkeme belgelerine göre, 2019 yılında işlenen cinayetin korkunç detayları da ortaya çıktı. İkilinin bir arkadaşlık uygulamasında tanıştıktan sonra Latunski’nin evine geldiği açıklandı. Daha sonra Latunski, Bacon’a saldırdı ve onu sırtından bıçakladı. Cesedini evin bodrumuna götürürken bir ip yardımıyla tavana astı. Daha sonra ise testislerini çıkararak mutfağa götürdü ve pişirdi…

İnternetten tanıştığı adamı yiyen zanlıya müebbet hapis cezası

CESET PARÇALARINI PİŞİRİP YEMİŞ

Cinayet sırasında Latunski’nin ayrıca Bacon’ın cesedinden parçalar aldığını ve bunları pişirip yediği de kayıtlarda yer aldı.

Latunski’nin Bacon’un kayıp olarak bildirilmesinden dört gün sonra kolluk kuvvetleri tarafından ziyaret edildiğini ve ceset hala bodrumda asılı olmasına rağmen memurların evine girmesine izin verdiği de açıklandı.

“AKIL HASTALIĞI VAR” DEMİŞTİ

Shiawassee İlçe Yargıcı Matthew Stewart kararı açıklarken, “Mahkeme bunun hesaplanarak işlenmiş bir suç olduğunu tespit etti. Kevin Bacon’ın ölümü Mark Latunski’nin tasarımıydı.” ifadelerinde bulunurken, ömür boyu müebbet cezasını onadı.

Daha önce Latunski suçsuz olduğunu savunmuş, avukatı da akıl hastalığı geçmişine dayanan bir savunma yapmıştı. Ancak bu iddialar hakim tarafından kabul edilmedi.

İnternetten tanıştığı adamı yiyen zanlıya müebbet hapis cezası

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!