İrem Derici’den ‘Paradan önce – Paradan sonra’ cevabı: Kuşum maalesef ben hep zengindim!

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen İrem Derici, estetik yaptırmadan önceki fotoğrafıyla son görüntüsünü 'Paradan önce - Paradan sonra' diye karşılaştıran Twitter hesabına cevapsız kalmadı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde konserden konsere koşturan İrem Derici, şimdi de sosyal medya hesabından kendisinin fotoğraflarını paylaşan bir Twitter kullanıcısına verdiği yanıtla gündeme geldi.

Derici; estetik yaptırmadan önceki haliyle, şimdiki görüntüsünü kıyaslayarak, “Paradan önce – paradan sonra” yazan Twitter hesabına şu cevabı verdi:

“Kuşum maalesef ben hep zengindim. Doğru doktor diyelim.”

İrem Derici'den 'Paradan önce - Paradan sonra' cevabı: Kuşum maalesef ben hep zengindim!

“TEK ESTETİKSİZ YERİM DUDAKLARIM”

Ünlü şarkıcının, üç burun ameliyatı, göğüs ve dişlerini yaptırdığı biliniyor. Ünlü şarkıcı zaman zaman da botoks ve dolguya başvuruyor. Derici, “Tek estetiksiz yerim dudaklarım.” açıklamasını yapmıştı.

BODRUM’UN EN İYİ AİLE OTELLERİ

“EN PAHALI ESTETİĞİM..”

Ünlü popçu, “En pahalı estetiğin ne kadar?” diye sorulunca göğüs estetiğine vurgu yaptığı bir fotoğraf ile “4 bin Euro” karşılığını vermişti.

İrem Derici'den 'Paradan önce - Paradan sonra' cevabı: Kuşum maalesef ben hep zengindim!

“ÜNLÜ OLMAK İÇİN BENİMLE OLUYORLAR”

Ünlü şarkıcı ayrıca verdiği bir röportajda özel hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunmuştu. Derici, “Starlarla ilişki yaşamadım. Genelde yarı ünlü veya ünlü olma yolunda ilerleyenlerle birlikte oldum. Onlar için İrem Derici, ünlü olmak için iyi bir yoldu ama ağzımın payını aldım. 2 yıldır hayatıma kimseyi almıyorum” demişti.

“HAYATIM BOYUNCA BU BÖYLE OLACAK”

Derici, “Birini koluma takıp ‘Arkadaşlar bugün bunu ünlü ediyoruz’ demiyorum. Artık midem bulanıyor. Erkeklerin bana yaklaşmasındaki yüzde 70 neden, şöhretin onlara da bulaşmasını istemeleri… Hayatım boyunca bu böyle olacak, biliyorum” şeklinde konuşmuştu. Bu durumu yadırgamadığını da belirten İrem Derici, “Ben de Travis Scott ile takılıp, dünya çapında ünlü olmak isterim fakat onlar yılansa ben kobrayım” ifadelerini kullanmıştı.

İrem Derici’den ‘Paradan önce – Paradan sonra’ cevabı: Kuşum maalesef ben hep zengindim!

Yorumlar kapalı.