1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Işın Karaca’nın saç kıran hastalığında ‘Covid’ iddiası

Işın Karaca’nın saç kıran hastalığında ‘Covid’ iddiası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllardır mücadele ettiği Saç Kıran hastalığını saklamanın kendisine artık zor geldiği belirterek saçsız halini sosyal medya hesabından paylaşan Karaca’ya doktorundan yalanlama geldi.

Tedavisini üstlenen Prof.Dr Serhat Fındık, uyarılarına rağmen kendisini dinlemeyen Karaca’nın pandemi döneminde konser vermek için art arda 2 doz covid aşısı yaptırdığını ve böylelikle hastalığın arttığını söyledi.

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre Ünlü sanatçı Işın Karaca, uzun yıllardır yaşadığı sağlık sorunun ileri seviyeye gitmesinin altında pandemi döneminde konser vermesi yattığı iddia edildi. Saçlarını kazıyan ve böyle fotoğrafını paylaşarak hayranlarının ”kanser mi oldu Işın Karaca” demesine neden olan sanatçı cephesinden yeni gelişmeler yaşanıyor.

Tedavisini üstlenen Prof.Dr Serhat Fındık sanatçıyı uyardığını ama Karaca’nın pandemi döneminde konser vermek için covid aşısı yaptırdığı için hastalığının ilerlediğini söyledi.

Prof.Dr Serhat Fındık “Daha önceden de hastam olan sanatçımız Işın KARACA’nın covid aşısına bağlı gelişen saçkıran (alopesi universalis) için tedavisine başladık.Dilerim başarılı oluruz. Sanatçımız Işın KARACA Pandemi döneminde uyarılarımı dinleyip aşı olmamasına rağmen ne yazık ki konser verebilmek için iki doz covid sşısı yaptırmak zorunda kalmıştı” dedi.

Tedavisini üstlendiği başka bir hastasından örnek veren Prof.Dr Serhat Fındık” 40 yaşlarında önceden tamamen sağlıklı bir kadının covid aşısından (mRNA) 1 hafta sonra saçı, kaşları, kirpikleri ve vücut tüylerinin tamamına yakını döküldü. Teşhis : alopesi üniversalis. Covid aşısına bağlı gelişen 1277 yan tesir/hastalıktan biri.Tıpkı sanatçımız Işın Karaca’da olduğu gibi” diye konuştu.

Işın Karaca’nın saç kıran hastalığında ‘Covid’ iddiası
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.