İşte Metin Akpınar’ın ikiz kızlarına yaptığı maddi destek!

Ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden iki kız babası olduğu ortaya çıkmış ve açıklamasında onlara maddi ve manevi destek olmaya çalıştığını dile getirmişti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

62 yıldır Göksel Akpınar’la evli olan ve çocuğu olmadığı bilinen usta oyuncu Metin Akpınar’ın, yıllar önce yaşadığı ilişkiden Duygu ve Sevgi adında ikizleri olduğu ortaya çıktı. Akpınar, evlilik dışı doğan ve yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızları ilgili yaptığı açıklamada, “Yolumuz kesiştikten sonra onlara, eşim Göksel ile birlikte elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olmaya çalıştık.” demişti.

“Metin Akpınar halktan değil kızlarınızdan özür dilemeli!” başlıklı bir yazı kaleme alan ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay, Metin Akpınar’ın ikiz kızlarına yaptığı maddi desteği öğrendiğini açıkladı. Akay, Ben maddi olarak yaptığı desteği de öğrendim. DNA testi ile kızların babası olduğu kanıtlanınca, Metin Akpınar ikiz kızlarına ayda en çok 500 TL göndermiş. Evet, koskoca Metin Akpınar’ın maddi destek dediği bu. Manevi destek ise hiç yok!” açıklamasını yaptı.

Akpınar açıklamasında, “En önemlisi anlamsız bir şekilde üzdüğüm halkımdan özür diliyorum. Ne yazık ki hayat geriye doğru yaşanmıyor.” ifadelerini de kullanmıştı. Onur Akay ise yazısında, “Bence talihsiz bir açıklama olmuş. Yılar sonra ikiz kızlarının çıkması mı yoksa kızlarına yaklaşımı anlamsız? Hayat geriye doğru yaşansaydı şimdiki aklı ile ne yapardı onu düşünmeli ve artık ileriye doğru onu yapmalı!” dedi.

İşte Metin Akpınar’ın ikiz kızlarına yaptığı maddi destek!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!