İzel, Çelik, Ercan 30 yıl sonra bir araya geliyor

90’lı yıllarda pop müziğe damga vuran İzel, Çelik, Ercan üçlüsü 30 yıl sonra bir araya geliyor. Aralarındaki sorunları çözen üç sanatçı, yeniden birlikte sahneye çıkacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pop müziğin ünlü gruplarından İzel, Çelik, Ercan yeniden bir araya geliyor. Yayınladıkları şarkıların hit olmasıyla 90’lı yıllarda pop müziğin en tanınan gruplarından biri haline gelen grup daha sonra dağılmıştı.

Hürriyet’ten Cansu Topçu’nun haberine göre, kariyerlerine solo olarak devam eden Çelik Erişçi, İzel Çeliköz ve Ercan Saatçi, bir süre de dargın kalmıştı.

Birçok kez farklı yapımcılardan ve markalardan tekrar birleşmeleri yönünde teklif alsalar da bir araya gelmeyen üçlü, yıllar süren ayrılığa son verdi.

30 yıl sonra yeniden bir araya gelen ekip, ilk konseri ağustos ayında verecek. Grup, İstanbul’da sahneye çıkarak müzikseverlerle yeniden buluşacak.

İzel, Çelik, Ercan 30 yıl sonra bir araya geliyor

GRUP NEDEN DAĞILMIŞTI?

Çelik Erişçi yıllar önce katıldığı bir programda grubun İzel yüzünden dağıldığını, şarkıcının disiplinsiz olduğunu öne sürmüştü. İzel Çeliköz de 3 ay önce Armağan Çağlayan’ın programında grubun dağılmasıyla ilgili şunları söylemişti:

“Birinci albümü yaptık, çok sevildik. Aradan 2 sene geçti. İkinci albümün repertuvar toplantısında Çelik, ‘Ben ayrılmak istiyorum, bir sürü şarkı yapıyorum ama iki-üç şarkıdan fazla koyamıyorum’ dedi. İyi ki ayrıldı. Tek başına çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Hepimiz için geçerli bu aslında”

İzel, Çelik, Ercan 30 yıl sonra bir araya geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!