1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kadıköy’deki 19 Mayıs töreninde MHP’liler bir CHP’liye saldırdı

Kadıköy’deki 19 Mayıs töreninde MHP’liler bir CHP’liye saldırdı

Kadıköy İskelesi'ndeki Atatürk anıtı önündeki çelenk sunumu sırasında MHP Kadıköy İlçe Teşkilatı mensubu grup bir CHP'liye saldırdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile  Kadıköy İskelesi’ndeki Atatürk anıtı önündeki çelenk sunumu sırasında MHP Kadıköy İlçe Teşkilatı mensubu grubun bir CHP’liye saldırdığı iddia edildi.

Kadıköy İskelesi’ndeki Atatürk anıtı önündeki çelenk sunumu sırasında MHP Kadıköy İlçe Teşkilatı mensubu grubun bir CHP’liye saldırdığı öne sürüldü. Saldırı sonrasında CHP’li ismin burnu kırıldı, yüzünde ve gözünde şişlikler meydana geldi.

MHP’li grubun polisle de gerginlik yaşadığı öğrenildi. Bazı görgü tanıkları MHP’lilerin polislere de vurduklarını iddia etti.

“ARKADAŞIMIZIN BURNU KIRILDI, ARKADAŞIMIZI DARP ETTİLER”

CHP Kadıköy İlçe Başkanı Ali Narin KRT Web’e yaptığı açıklamada, “Bizim arkadaşımızla münakaşaya giriyorlar. Münakaşa sonrası 4-5 kişi arkadaşımıza saldırıyor. Arkadaşımızın burnu kırıldı, arkadaşımızı darp ettile.” dedi. CHP’li Narin karakolda olduğunu, sürecin takipçisi olacağını belirterek, “Gerekçe ve neden ne olursa olsun, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladığımız bir günde kimsenin hakkı değil. Hele hele bir partilimize 4-5 kişi saldırıp şiddet uygulaması hiç hoş değil. Şiddet manzaraları bizim en çok rahatsız olduğumuz konulardan ama işte Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) geleneği bu” ifadelerini kullandı.

Kadıköy’deki 19 Mayıs töreninde MHP’liler bir CHP’liye saldırdı
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.