“Kafalarını keseceğiz” diyen Hizbullahçı serbest bırakıldı, Şahan Gökbakar’dan tepki geldi: Gülşen’i örnek gösterip isyan etti

Batman'da Erdoğan'a oy vereceğini söylediği sokak röportajında "Hizbullahçıyız. Kafalarını keseceğiz" sözlerini sarf eden İsmail Cevher Kasımoğlu adli kontrolle serbest bırakıldı. Şahan Gökbakar bu kişiyi paylaşarak isyan etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sokak röportajında, “Hizbullahçıyız” diyen ve muhalif siyasetçileri “Kafalarını keseceğiz. Cihada hazırız” şeklinde tehdit eden İsmail Cevher Kasımoğlu kişi gözaltına alındıktan bir gün sonra adli kontrolle serbest bırakıldı.

Son günlerde paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şahan Gökbakar bu kişiyi paylaşarak serbest kalmasına tepki gösterdi.

GÜLŞEN’İ ÖRNEK GÖSTERDİ

Şahan Gökbakar paylaşımında Gülşen’i örnek göstererek şunları yazdı:

“İnsanlar bir tweet attı veya saçma sapan konuştu diye (mesela Gülşen) hapis yatıyor bu ülkede. Ancak aynı adalet sistemi, ülkenin milyonlarca insanına, alenen kafir ve or… çocigi diyen ve kafalarını keseriz, cihada hazırız diye tehdit eden bir kişiyi serbest bırakıyor öyle mi?”

“Kafalarını keseceğiz” diyen Hizbullahçı serbest bırakıldı, Şahan Gökbakar’dan tepki geldi: Gülşen’i örnek gösterip isyan etti

Yorumlar kapalı.