Kanserden öldüğü açıklanmıştı… Bollywood yıldızı dirildi! Gerçek ise bambaşka çıktı

Hindistan'ın en ünlü oyuncularından Bollywood yıldızı Poonam Pandey'in Cuma günü yaşamını yitirdiğini açıklanmasından saatler aslında ölmediği ortaya çıktı. İşte detaylar...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cuma günü rahim ağzı kanseri sebebiyle yaşamını yitirdiği açıklanan 32 yaşındaki Bollywood yıldızı Poonam Pandey’nin ‘dirildiği’ ortaya çıktı.

Cuma günü Pandey’nin hastalıktan ötürü yaşamını yitirdiği menajeri tarafından 1.3 milyon hayranına gönderilen bir sosyal medya mesajıyla duyuruldu.

Olay ülke kamuoyunda şok etkisi yaratırken paylaşımda, “Bu sabah bizim için zor bir sabah. Sevgili Poonam’ımızı rahim ağzı kanseri nedeniyle kaybettiğimizi bildirmekten derin üzüntü duyuyoruz” denildi.

Kanserden öldüğü açıklanmıştı... Bollywood yıldızı dirildi! Gerçek ise bambaşka çıktı

Haber, yerel medyaya konuşan menajeri Nikita Sharma tarafından da doğrulandı… Sharma, “Sevilen aktris ve sosyal medya kişiliği Poonam Pandey, bu sabah rahim ağzı kanseri nedeniyle trajik bir şekilde hayata veda etti ve eğlence sektörünü şok ve yas içinde bıraktı” dedi.

Çok sayıda hayranı Pandey’in ölümüyle şok olurken bir gün sonra ise genç oyuncu ortaya çıktı.

Pandey, ölümü hakkında yalan söylediğini ve amacının bu hastalığa karşı farkındalık yaratılması olduğunu söyledi. Pandey, yalan söylediği için üzgün olmadığını ve aksine gururlu olduğunu dile getirdi.

Kanserden öldüğü açıklanmıştı... Bollywood yıldızı dirildi! Gerçek ise bambaşka çıktı

HPV AŞISININ ÖNEMİNİ VURGULADI

Hayranlarından özür dileyen Pandey, “Evet, ölümüm hakkında yalan söyledim. Aşırı, biliyorum. Ama birdenbire hepimiz rahim ağzı kanseri hakkında konuşmaya başladık, değil mi? Ölüm haberimin başarabildiklerinden gurur duyuyorum” dedi.

Pandey, “Diğer bazı kanserlerin aksine, rahim ağzı kanseri tamamen önlenebilir. Anahtar HPV aşısı ve erken teşhis testlerinde yatmaktadır. Hiç kimsenin bu hastalık yüzünden hayatını kaybetmemesini sağlayacak araçlara sahibiz. Kritik farkındalıkla birbirimizi güçlendirelim ve her kadının atması gereken adımlar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayalım” dedi.

Kanserden öldüğü açıklanmıştı… Bollywood yıldızı dirildi! Gerçek ise bambaşka çıktı

Yorumlar kapalı.