Kanserle mücadele eden Nagihan Karadere uğradığı taciz sonrası isyan etti! “Yanınıza bırakırsam namerdim!”

Katıldığı Survivor yarışmasıyla adını duyuran şimdilerde ise güzellik salonu açarak iş kadınlığına soyunan Nagihan Karadere, sosyal medya sayfasından uğradığı tacize isyan ederek hukuki yollara başvuracağını duyurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk kez 2016 yılında Survivor’a katılan milli atlet Nagihan Karadere daha sonra sırasıyla Survivor 2018, Survivor Exxen Cup ve Survivor 2022 All Star yarışmalarıyla ismini tüm Türkiye’ye duyurdu.

Survivor’dan sonra işletmeciliğe soyunan fenomen yarışmacı, taciz edildiğini açıkladı. Nagihan Karadere sosyal medyada bazı kişilerin kendisine ait özel bilgilerini ifşalamasına isyan etti.

Başına gelen bu duruma çok sinirlenen milli atlet Nagihan Karadere Instagram sayfasından bir video paylaşarak sitem dolu ifadelerde bulundu.

 

Nagihan Karadere paylaştığı video şunları söyledi;

“Gece gece benim sinirlerimi hoplatan tayfa var ya bu video sizin için. Sinirden elim ayağım titriyor. Günlerdir beni arayan taciz eden, telefon numaramı ve kimlik numaramı yayanlar bu video sizin için. Yanınıza bırakmayacağım. Avukatım şu an sizinle ilgileniyor. Siz geçin dalganızı yanınıza bırakırsam namerdim.”

KANSERLE MÜCADELE EDİYOR

Nagihan Karadere, geçtiğimiz aylarda kansere yakalandığını açıklamıştı. Göğüs ve rahim kanseriyle mücadele eden Karadere, katıldığı bir televizyon programında Survivor’ın hayatını alt üst ettiğini söylemişti.

“Survivor’dan dönünce bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. Ben üzüntüden ve düşürdüğüm böbrek taşından olduğunu düşünürken kanseri öğrendim. Rahim ve göğüs kanserinin de başındayım. Yurt dışında getirilen geliştirilmiş ilaçlar kullanıyorum. Sporcu olduğum için vücudumdaki en ufak sorunun ne olduğunu görüp anlayabiliyorum. Kendimdeki sıkıntıları fark edince hemen doktoruma gittim. Survivor’da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın konuşulduğu gibi Survivor’la hiçbir alakası yok”

Kanserle mücadele eden Nagihan Karadere uğradığı taciz sonrası isyan etti! “Yanınıza bırakırsam namerdim!”

Yorumlar kapalı.