Kayahan’ın hayatı film oluyor: Kızı Beste Açar oynamasını istediği isimleri açıkladı

2015 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı Kayahan'ın hayatı film oluyor. Sanatçının kızı Beste Açar, babasının hayatını konu alan filmde oynamasını istediği isimleri açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Gönül Sayfam’, ‘Yemin Ettim’, ‘Emrin Olur’ ve ‘Odalarda Işıksızım’ gibi hit olmuş albümlerin sahibi Kayahan’ın hayatını anlatan film için hazırlıklar sürüyor.

Sanatçının kızı Beste Açar film hakkında açıklamalarda bulundu.

‘HANGİ YOLLARDAN GEÇTİĞİNİ KİMSE BİLMİYOR’

Açar, “Filmin hikayesi ortaya çıktı şimdi de yapımcılarla görüşüyoruz. Büyük ihtimalle mayıs ayında çekimlere başlayacağız. 1969 ile 1990 yılları arasındaki babamı anlatacağız. Nasıl Kayahan oldu ve hangi yollardan geçtiğini kimse bilmiyor” dedi.

‘EDA ECE’NİN BENİ OYNAMASINI İSTERİM’

Eda Ece’yi çok beğendiğini dile getiren Beste Açar “Onun kişiliğini çok seviyorum. Duruşunu, doğalığını çok seviyorum. Oyunculuğuna bayılıyorum. Eğer olursa ona bir teklif gidecek bizim tarafımızdan. Kabul ederse beni oynamasını çok isterim” ifadelerini kullandı.

‘YİĞİT KİRAZCI BABAMI OYNAYABİLİR’

Açar, “Babam için daha ‘tamam’ dediğimiz biri yok ama Yiğit Kirazcı diye düşünmüştük aslında. Çenesinde gamze olması, saçlarının kıvırcık ve zayıf olmasıyla babamın gençlik hallerini andırıyor. Taner Ölmez de olabilir. İpek Açar Kömürcü de projeden haberdar” şeklinde konuştu.

Kayahan’ın hayatı film oluyor: Kızı Beste Açar oynamasını istediği isimleri açıkladı

Yorumlar kapalı.