1. Haberler
  2. Gündem
  3. Kılıçdaroğlu’nun ‘Para alan gazeteciler’ iddiasına Uğur Dündar’dan sert tepki: Kanıtlamayan şerefsizdir!

Kılıçdaroğlu’nun ‘Para alan gazeteciler’ iddiasına Uğur Dündar’dan sert tepki: Kanıtlamayan şerefsizdir!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘para alan gazeteciler’ iddiası medya camiasında tepkilere neden oldu. Gazeteci Uğur Dündar, kendisine ait Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ben kimin nereden ne kadar maaş aldığını iyi biliyorum” diyen Kılıçdaroğlu’na "Aldı deyip de kanıtlayamayan müfteridir, alçaktır, şerefsizdir" diyerek cevap verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun iki gün önce belediye başkanlarıyla yaptığı toplantıda “Bizim parti içinde konuştuğumuz şeylerin bir kısmı tabi ki aramızda kalmalıdır. Ama köşe yazarları üzerinden parti içi meseleler tartıştırılıyor. Ben kimin nereden ne kadar maaş aldığını iyi biliyorum” dediği sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Kılıçdaroğlu’nun bu ifadeleri sonrası ünlü gazetecilerden tepkiler gelirken en sert çıkış ise gazeteci Uğur Dündar’dan geldi.

“KANITLAYAMAYAN ALÇAK VE ŞEREFSİZDİR”

Sosyal medya hesabı Twitter’dan Kılıçdaroğlu’na cevap veren Dündar, “Halk TV’ye tam 7 yıl süreyle program yaptım. Bu 7 yıl boyunca gerek Halk Tv’den, gerekse CHP’li belediyelerden tek kuruş para almadım. Aksine çoğu kez cebimden önemli harcamalar yaptım. Aldı deyip de kanıtlayamayan müfteridir, alçaktır, şerefsizdir” dedi.

“TÖHMET ALTINDA BIRAKMAK ALÇAKLIKTIR”

İlk tepkisinin ardından bir paylaşım daha yapan Dündar bu sefer de meslektaşlarının ‘töhmet altında’ kaldığını vurgulayarak, “Sözcü gazetesinde çalışıyor,Sözcü TV’ye katkıda bulunuyorum. Yıllardır Halk TV ile hiçbir bağlantım yok. Ancak orada çalışan,halkın gerçekleri öğrenme hakkına hizmet ederken ağır bedeller ödediğini bildiğiniz namus abidesi meslektaşlarımı töhmet altında bırakmak da alçaklıktır” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun ‘Para alan gazeteciler’ iddiasına Uğur Dündar’dan sert tepki: Kanıtlamayan şerefsizdir!
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.