Kim Kardashian: Hamileliğimde Kate Middleton’la karşılaştırıldığım için gözyaşlarına boğuldum

Reality TV yıldızı, North'a hamileyken medyanın "vahşetine" uğradığını hatırlattı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kim Kardashian West hamileliği döneminde Kate Middleton’la karşılaştırılması sonrası gözyaşlarına boğulduğunu açıkladı. 2013’te milyarder iş kadını, Kanye West’le ilk çocuklarını (kızı North’u) beklerken, Middleton da Prens George’un doğumuna hazırlanıyordu.

Kardashian West, hamilelikten hoşlanmadığını söyledi ve medyanın kendisine yönelik tutumunu eleştirdi.

Kristen Bell ve Monica Padman’ın sunuculuğunu yaptığı We Are Supported By adlı podcast’e konuk olan Kim Kardashian, kendisini balinayla kıyaslayan haber yazıları gördüğünü hatırladı ve medyanın kendisine “vahşice davranarak” dış görünümünü Middleton’la karşılaştırdığını söyledi.

Ünlü isim, “Gerçekten, gerçekten çılgıncaydı” dedi.

Beni her zaman Kate Middleton’la karşılaştırıp, ‘Cılız Kate ve Balina Kim’ diyorlardı, ‘cılız balinaya karşı’.

Çok iğrençti. Bunun bugün gerçekten uygun görüleceğini düşünmüyorum ama özgüvenimi bitirdi. Bunun kabul edilebilir olduğuna ve bir sorun olarak görülmediğine cidden inanamıyorum. Ama evde oturup sürekli ağlıyordum.

Kardashian West, hamileyken kendisine preeklampsi (genelde yüksek tansiyonla kendini gösteren gebelik zehirlenmesi durumu -ed.n.) teşhisi konduğunu ve bu rahatsızlığın ayaklarında ve yüzünde şişmeye yol açtığını söyledi. Ünlü isim, son iki çocuğuna taşıyıcı annelik yoluyla sahip oldu.

Ayrıca reality TV yıldızı , podcast’te ayrı yaşadığı eşi West’ten, başkalarının ne düşündüğüne aldırmaması hususunda verdiği destekten dolayı övgüyle bahsetti.

Kim Kardashian, 6 yıllık evliliğin ardından şubatta yıldız rapçi ve moda tasarımcısı West’e boşanma davası açmıştı.

Kardashian West, şu ifadeleri kullandı:

Bir noktaya vardım, başkalarının kendisinden hoşlanmasını veya kendine karşı dürüst olduğu müddetçe hakkındaki hiçbir algıyı kesinlikle umursamayan biriyle, Kanye’yle, 10 yıldır ilişki yaşamam belki de bana sadece kendim olmamın ve anı yaşamanın en iyi yolu hakkında çok şey öğretti.

Herkesi her zaman memnun etmek zorunda olmadığının farkına vardığını belirten Kim Kardashian, şunları ekledi:

Kendim olduğum ve bunu istediğim şekilde yaptığım sürece, tek bir hayat var ve bunu kendimiz için yaşıyoruz. Bu, bana sadece kendime daha fazla güvenmeyi ve diğer insanların ne düşündüğünü gerçekten önemsememeyi öğretti.

Kaynak: Independent Türkçe

Kim Kardashian: Hamileliğimde Kate Middleton’la karşılaştırıldığım için gözyaşlarına boğuldum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!