Kızılcık Şerbeti’nin 21. bölüm fragmanında Nursema ve Umut’un öpüşme sahnesine tepki yağdı

Alkollü kolonya, imam nikahı ve oruç sahneleriyle sosyal medyada sık sık gündem olan, kadına şiddet sahneleri nedeniyle de RTÜK tarafından ceza verilen Kızılcık Şerbeti dizisinin 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda evli Nursema ile eski sevgilisi Umut’un öpüşmesi sosyal medyada tepkilere neden oldu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç, Müjde Uzman, Feyza Civelek, Barış Kılıç ve Settar Tanrıöğen’in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi, sahneleriyle sıkça gündeme geliyor. Dizinin 21. bölüm fragmanı da sosyal medyada gündem oldu.

NURSEMA VE UMUT YAKINLAŞIYOR

Umut ile sevgili olan Nursema, istemediği kişiyle aile baskısını sonucu evlendirildi. Gerdek gecesi birlikte olmak istemediği eşi tarafından camdan aşağı atılan Nursema, iki aileyi bir araya getirerek gerçekleri ifşa etti. Dizinin 31 Mart Cuma akşamı yayınlanacak olan 21. bölüm fragmanını ise dikkatleri üzerine çekti. Fragmanda Ömer, yeğenini camdan atan İbrahim’i inşaattan atarken Nursema da eski sevgilisi Umut ile dudak dudağa geliyor.

Nursema’nın bu öpüşme sahnesini bazı kullanıcılar uygun bulmazken birçok kullanıcı da bunun normal olduğunu savundu.

Kızılcık Şerbeti'nin 21. bölüm fragmanında Nursema ve Umut'un öpüşme sahnesine tepki yağdı

Kızılcık Şerbeti’nin 21. bölüm fragmanında Nursema ve Umut’un öpüşme sahnesine tepki yağdı

Yorumlar kapalı.