MasterChef Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek çiftinden kötü haber

MasterChef Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Danilo Zanna'nın dokuz yıl önce dünyaevine girdiği Tuğçe Demirbilek ile boşanma kararı aldığı öne sürüldü. Ailesiyle yaşadığı evden taşınan Zanna'nın oğluna yakın olmak için aynı semtte bir ev tuttuğu iddia edildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıllar önce Türkiye’ye seyahat amaçlı gelen ünlü şef Danilo Zanna, Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra ülkede kalmaya devam etti.
İlişkilerine dolu dizgin devam eden ikili, 2012 yılında nikah masasına oturdu. Ancak dokuz yıldır evli olan çiftten kötü haber geldi.
Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, 2013 yılında çocukları Tibet’i kucağına alan çiftin evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. İkili, şiddetli geçimsizlik nedeniyle geçtiğimiz günlerde evlerini ayırdı.
Birlikte yaşadıkları Etiler’deki evinden ayrılan ünlü İtalyan şef, oğluna yakın olmak için yine Etiler’de ayrı bir eve taşındı.
Son olarak temmuz ayında tatile çıkarak sosyal medya hesaplarından mutluluk karelerini paylaşan çift, henüz boşanma davası açmadı. İkili, son tatillerinin ardından sosyal medya hesaplarından birlikte hiç fotoğraf paylaşmadı.

MasterChef Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek çiftinden kötü haber

Yorumlar kapalı.