istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 24 Ekim 2021 Masterchef Türkiye’de elenen kim oldu?

Masterchef Türkiye yarışmasında haftanın eleme gecesi yaşandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bir kişi elendi. Hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme adayı oyunları sonucunda Rabia, Emre Pelin, Hasan, Sergen ve Dilara  haftanın eleme potasına giren isimleri olmuştu. Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Rabia, Emre Pelin, Hasan, Sergen ve Dilara'nın eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, Ayva ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Rabia, Emre Pelin, Hasan, Sergen ve Dilara’nın eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, Ayva ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

MasterChef Türkiye 2021’in ekranlara gelen son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. İki etaplı oynana eleme gecesinin ilk etabında yarışmacılar sumaktan yaratıcı yemekler yaparak şeflerinden tam not alabilmek adına yoğun çaba sarf etti.
Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın sunumu ile ekranlara gelen MasterChef Türkiye 2021’de, bu akşam eleme heyecanı tavan yaptı. Mert, Rabia, Eren, Pelin, Burcu, Ateş ve Milhan’ın eleme potasında yer aldığı haftada yarışmacılar iki etapta şeflerin karşısına çıktı. İlk olarak yarışmacılar, Ayva ana malzemesi ile hazırladıkları yaratıcı tabakları şeflerine sundu. Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim yarışmadan elendi.

MasterChef Türkiye 2021’in ekranlara gelen son bölümünde eleme gecesi heyecanı yaşandı. İki etaplı oynana eleme gecesinin ilk etabında yarışmacılar sumaktan yaratıcı yemekler yaparak şeflerinden tam not alabilmek adına yoğun çaba sarf etti.

Eleme adayı olan 6 yarışmacı, eleme gecesinin ilk etabında tabakları ile mücadele etti. Kritik ilk etabın ardından tadım yapıldı ve tabakları en çok beğenilen 3 yarışmacı elenmekten kurtuldu.

İlk etabın tadımlarını yapan şefler en beğendikleri üç yemeği açıkladı. En başarılı tabakları yapan;  Sergen, Hasan, Dilara elenmekten kurtularak rahat bir nefes aldı.

Ayva malzemesini kullanarak en yaratıcı üç tabağı yapan yarışmacının potadan çıkmasının ardından yarışmada rekabet daha da arttı.

Son üçe kalan; Rabia, Emre ve Pelin, Somer Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı en iyi şekilde yapmaya çalıştı.

MasterChef 2021’de Somer Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağı çıkaran yarışmacı  şeflerin kritik tadımı sonrası netlik kazandı.

Somer Şef tarafından hazırlanan şef tabağına en yakın tabağını en az hatalı yapan Emre son ikiye kalmaktan kurtuldu.

Emre’nin ardından son ikiye kalan Pelin ve Rabia kimin eleneceğini ise Mehmet şef açıkladı.

Yapılan tadım sonrası bu gecenin ikinci etabında istenen tabağı en az başarılı yapan isim Rabia oldu ve yarışmadan elendi.

 

MasterChef’te bu hafta kim elendi? 24 Ekim 2021 Masterchef Türkiye’de elenen kim oldu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!