Mehmet Barlas: “Bir Türk olarak Tayyip Erdoğan’a tekrar teşekkür ediyorum”

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, son dönemdeki ekonomik gidişat ile ilgili olarak 'Bir Türk olarak Tayyip Erdoğan'a tekrar teşekkür ediyorum' diye yazdı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’de hiçbir sorunu çözümsüz bırakmadığını savunarak, “Bundan sonra gelen sistem, dövize endeksli Türk Lirası hesabıdır. Yani artık kimse dolar kuruna bakıp “Bugün iyiyim, bugün kötüyüm” diye söylenmeyecek. Bir Türk olarak Tayyip Erdoğan’a tekrar teşekkür ediyorum” diye yazdı.

28 Şubat 1997 döneminde Hazine’ye Maliye’ye, medyaya ve bütün kaynaklara saldırı yapıldığını iddia eden Barlas, “Şimdi son olayları yaşarken “Ah” dedim, “Şu 28 Şubat’ta da Tayyip Erdoğan olsaydı herhalde bunlar altlarına ederdi”.

İnsanların biraz utanması varsa son dönemde Tayyip Erdoğan’ın ekonomide sağladığı başarıları alkışlaması gerekir. Yani bir kez daha anladık ki Türkiye dolarla yaşayacak ülke değildir. Türkiye’nin rejimi serbest pazar ekonomisidir.” ifadelerini kullandı.

Mehmet Barlas: “Bir Türk olarak Tayyip Erdoğan’a tekrar teşekkür ediyorum”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!