Mehmet Yalçınkaya’nın izleyicileri kahkahaya boğan meditasyonu!

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde Mehmet Yalçınkaya ile bir yarışmacı meditasyon yapmaya çalıştı. Bağdaş kurarak yere oturan Yalçınkaya'nın tepkileri kahkahaya boğdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TV8 ekranlarının fenomen yarışması MasterChef Türkiye, ana kadro seçimlerinin yapıldığı yeni bölümlerle ekrana gelmeye devam ediyor. Kaan’ın yarışma öncesi meditasyon yaptığını öğrenen Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’ndan ilginç bir teklif geldi. İki şef, Kaan’dan Mehmet Yalçınkaya ile meditasyon yapmasını istedi. Şef arkadaşlarını kırmayan Yalçınkaya ise bağdaş kurarak meditasyon yapmaya başladı.

Mehmet Yalçınkaya'nın izleyicileri kahkahaya boğan meditasyonu!

“Bana böyle şeyler yaptırmayın”

Kaan, Mehmet Şefi yere oturtarak gözlerini kapattırdı ve derin nefes almasını istedi. Verdiği tavırlarla adından söz ettiren Mehmet Şef’in gözlerini kızgın şekilde kapatması yarışmacıları güldürdü. Odaklanamayan Yalçınkaya, “Oğlum akıllı ol, sakat bir şey yaptırma bize. Aklıma kasaba olan borç geldi. Bana böyle şeyler yaptırmayın” diyerek meditasyonu yarıda bıraktı. Ünlü şefin o halleri ise herkesi kahkahaya boğdu.

Mehmet Yalçınkaya’nın izleyicileri kahkahaya boğan meditasyonu!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!