Milli Piyango’yu eleştirip sonra çark eden Hakan Ural’dan tepkilere cevap: Oğlum ben sizin tillahınıza yapmam ‘U dönüşü’; sizden cacık olmaz

'Neler Oluyor Hayatta' programında yorumculuk yapan Hakan Ural, 'Milli Piyango' sözlerinin eleştirilmesinin ardından canlı yayında konuştu. Ural, "Oğlum ben sizin tillahınıza yapmam U dönüşü" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D’de yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta‘ programında Milli Piyango’nun yılbaşı ikramiyesi olan 200 milyon TL hakkında “Onu bir kişiye vermezler, palavradan çeyreğe bölerler” diyen, rejiden gelen uyarı sonrası sözlerini geri alan Hakan Ural, gelen ‘U dönüşü’ eleştirilerine tepki gösterdi.

Yine canlı yayında konuşan Ural, şu ifadeleri kullandı:

“Ya benden U dönüşü olacak. Kendinize şunu sorun. Hayatları yalakalıkla geçmiş. Sizden cacık olmaz. La oğlum sabaha kadar dans. Çok zıplatıyorsun diyorlar. Zıplayacaksınız. Size daha çok spor yaptıracağım.”

NE OLMUŞTU?

Kanal D’de yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programında yorumculuk yapan Hakan Ural, programdaki ‘Milli Piyango’ sözleri nedeniyle sosyal medyada gündeme geldi. Ural, Milli Piyango’nun yılbaşı ikramiyesi olan 200 milyon TL hakkında konuşurken, “Onu bir kişiye vermezler, yalandan çeyreğe bölerler” dedi. Ardından rejiden Ural’a “Demirören’den sonra sistem çok değişti” açıklaması geldi.

Ural, piyangonun Demirören Grubu’nda olduğunun hatırlatılması üzerine, “10 tane almak lazım, alalım. Her şeyi de sorgulamayalım” diye konuştu.

Milli Piyango’yu eleştirip sonra çark eden Hakan Ural’dan tepkilere cevap: Oğlum ben sizin tillahınıza yapmam ‘U dönüşü’; sizden cacık olmaz

Yorumlar kapalı.