1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Mine Tugay isim vermeden Muharrem İnce’yi eleştirdi: “Demek ki her dengeni kaybettiğinde…”

Mine Tugay isim vermeden Muharrem İnce’yi eleştirdi: “Demek ki her dengeni kaybettiğinde…”

Mine Tugay, ünlü isimlere yönelik “Sözde sanatçılar” ifadesini kullanan ve sonrasında özür dileyen Muharrem İnce’ye tepki gösterdi. İsim vermeden paylaşım yapan Tugay, "Demek ki her dengeni kaybettiğinde eleştirdiğinden bir farkın kalmayacak.." dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 100 bin imzayı toplandıktan sonra yaptığı ilk açıklamasında, kendisini desteklemeyen ünlü isimler için ‘sözde sanatçılar’ ifadesini kullanmıştı.

Fazıl Say, Genco Erkal, Şahan Gökbakar ve Gökhan Özoğuz ve birçok sanatçı İnce’nin bu sözlerine tepki göstermişti.

“BÜTÜN SANATÇILARDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

İnce, gelen eleştirilerin ardından sosyal medya hesabından bir özür mesajı yayınladı. John Steinbeck’den bir alıntı yapan İnce, ‘Sözde sanatçılar’ ifadesinden dolayı bütün sanatçılardan özür dilediğini söyledi.

İnce, özür mesajında şu sözlere yer verdi:

“John Steinbeck, ‘Bir insana dengesini kaybettirip, sonra da normal davranmasını bekleyemezsiniz.’ der. Üzerimize çok gelindi. Normalde hiç kullanmadığım bir ifade olmasına rağmen basın toplantısında ağzımdan ‘sözde sanatçılar’ şeklinde bir ifade çıktı. Üzülerek gördüm ki bunu üzerine alınan kıymetli sanatçılarımız olmuş. Bu ifade nedeniyle, bırakın adı geçen kıymetli sanatçılarımızı, ülkemin bütün sanatçılarından özür diliyorum. Ne derlerse desinler, ne yaparlarsa yapsınlar, sanatçıların başımızın üzerinde yeri vardır.”

İSİM VERMEDEN ELEŞTİRDİ

İnce’nin özrü sosyal medyada gündem olurken; ünlü oyuncu Mine Tugay’dan da konuya ilişkin bir paylaşım geldi.

Mine Tugay isim vermeden Muharrem İnce’yi eleştirdi: “Demek ki her dengeni kaybettiğinde…”
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.