istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Mustafa Sandal, AHBAP’a çadır ve gıda satan Kızılay’a tepki gösterdi: İnanılır gibi değil

Deprem felaketinin ardından Kızılay’ın AHBAP Derneği’ne çadır satması tepkilere neden oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan şarkıcı Mustafa Sandal, “Ahbap, Kızılay'a milyonlarca lira verip çadır satın alıyor. Sonra vergiler ve bağışlar nerede diye soranlar linç ediliyor. İnanılır gibi değil!" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler, binlerce insanımızı hayattan kopardı. 11 ili vuran depremlerde çok sayıda bina yerle bir oldu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLERE NEDEN OLDU

Çadır konusunda eleştirilerin hedefi olan Türk Kızılay, dikkat çeken bir iddiayla gündeme geldi. Depremlerin 3’üncü gününde Kızılay’ın, şarkıcı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’ne 46 milyon lira karşılığında çadır sattığı öne sürüldü. İddialar sosyal medyada tepkilere neden oldu.

“İNANILIR GİBİ DEĞİL”

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal da duruma tepki göstererek “Halk, Kızılay’a bağış yapıyor. Afetlerde halkımıza yardımları ulaştırsın diye. Halk, Ahbap’a bağış yapıyor. Yardımları ulaştırsın diye. Ahbap, Kızılay’a milyonlarca lira verip çadır satın alıyor. Sonra vergiler ve bağışlar nerede diye soranlar linç ediliyor. İnanılır gibi değil!” ifadelerini kullandı.

Mustafa Sandal, AHBAP’a çadır ve gıda satan Kızılay’a tepki gösterdi: İnanılır gibi değil

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!