‘Müstehcen fotoğraf’ iddiası gündem oldu! Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz ayrıldı mı?

Oyuncu Pınar Deniz'in sevgilisi Kaan Yıldırım ile ilişkisinin müstehcen fotoğraf nedeniyle bittiği iddia edildi. Ayrılık haberi sosyal medyada gündem olurken, Kaan Yıldırım'dan açıklama geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz aşkı, 2. Sayfa programının iddiasına göre sona erdi. Aktarılana göre, Pınar Deniz’in Kasım ayında yaptığı duştaki çıplak paylaşımı Kaan Yıldırım’ın ilişkiyi bitirme gerekçesi oldu.

Öte yandan programda Pınar Deniz’in, sevgilisi Kaan’ı çok “maço” bulduğu da söylendi.

KAAN YILDIRIM’DAN AÇIKLAMA

Ayrılık iddiası sosyal medyada gündem olurken, Kaan Yıldırım’dan jet açıklama geldi. Instagram hesabından paylaşım yapan yakışıklı oyuncu haberleri yalanlayarak şu ifadeleri kullandı;

“Yaklaşık üç yıldır hiçbir dayanağı ve gerçekliği olmayan o kadar çok habere maruz kaldim ki zaman zaman kendime çok yabancılaştığım anlar oldu. Hiç yapmadığım şeyler yapmışım, yaşamadığım şeyler yaşamışım gibi gösterildi. Bir insan olduğundan ne kadar farklı yansıtılabilirse o kadar farklı yansıtıldım ve herkesin gözü önünde asla bana ait olmayan bir persona yaratıldı. Her haberde, her olayda sahip olmadığım bir karakter yüklediniz üzerime. Ben hep susmayı tercih ettim, zamana güvendim, zaman kimin ne olduğunu gösterir dedim ancak bu sefer susmak istemiyorum. Kafanıza göre ayrılık haberi yapıp ilişkimizi itibarsızlaştırmanıza izin vermeyeceğim. Biz, bize ait küçük dünyamızda çok mutluyuz. Lütfen rahat bırakın bizi”

'Müstehcen fotoğraf' iddiası gündem oldu! Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz ayrıldı mı?

Pınar Deniz de, sevgilisinin paylaşımına “Seni çok seviyorum” yorumunu bıraktı.

‘Müstehcen fotoğraf’ iddiası gündem oldu! Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz ayrıldı mı?

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!