Nicolas Cage üçüncü kez baba oldu! İki çocuğunun arasında 31 yaş var

'The Rock', 'Face/Off', 'Ghost Rider' ve 'Next' gibi yapımlarda rol alan Nicolas Cage, 29 yaş küçük aşkı Riko Shibata ile 2021 yılının şubat ayında evlenmişti. Daha önce dört kez nikah masasına oturan ve iki çocuğu bulunan Cage, geçtiğimiz gün Shibata ile ilk bebeklerini kucağına aldı. Ünlü ismin ilk oğlu ile yeni dünyaya gelen kızı arasındaki yaş farkı dikkat çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce dört kez evlilik yapan dünyaca ünlü ABD’li aktör Nicolas Cage, Japonya’da tanıştığı kendisinden 29 yaş küçük Riko Shibata ile geçtiğimiz sene mart ayında dünyaevine girmişti. Hollywood yıldızı, vefat etmiş babasının doğum gününü onurlandırmak için 16 Şubat’ta sade bir tören düzenlediklerini açıklamıştı.

Page Six’in haberine göre; Nicolas Cage, beşinci eşiyle bir otelde evlendiklerini ve çok mutlu olduklarını söylemişti. Cage ve Shibata’nın, birbirlerine Walt Whitman şiiri ve Japon haikusu okuduğu da belirtilmişti.

Nicolas Cage üçüncü kez baba oldu! İki çocuğunun arasında 31 yaş var

“Çok fazla ortak noktamız var”

Nikah masasına oturmalarından birkaç ay sonra çift, aktörün yeni filmi ‘Pig’in galasında görüntülenmişti. Ünlü isim, Riko Shibata’nın uçan sincabının olduğunu söylemesinin ardından evliliklerinin yürüyeceğini anladığını söylemişti.

Etkinlik sırasında Entertainment Tonight’a konuşan Cage, eşiyle nasıl tanıştığını ve ilişkilerinin uzun soluklu olacağını nasıl fark ettiğini anlatarak, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Japonya’da tanıştık ve onunla tanıştığımda çok etkileyici olduğunu düşündüm. Çok fazla ortak noktamız vardı. O da hayvanları seviyordu. Ben de, ‘Herhangi bir evcil hayvanın var mı?’ diye sordum. O da, ‘Uçan sincaplarım var’ dedi. İki şeker planörü vardı. ‘Tamam, bu ilişki yürüyebilir’ diye düşündüm.”

Kızları dünyaya geldi

Cage tüm bunların ardından geçtiğimiz gün 29 yaşındaki Shibata ile ilk çocuğunu kucağına aldı. Çiftin temsilcisi, People’a konuşarak; “Nicolas ve Riko, kızlarının doğumunu duyurmaktan mutluluk duyuyorlar. Annenin ve bebeğin durumu iyi” ifadeleriyle haberi doğruladı.

58 yaşındaki oyuncunun aynı zamanda eski sevgilisi Christina Fulton’dan Weston (31) ve eski eşi Alice Kim’den Kal-El (16) isimlerinde olmak üzere iki oğlu var. Böylece Cage’in yeni dünyaya gelen bebeğinin, büyük ağabeyi ile arasında 31 yaş fark oldu.

Nicolas Cage üçüncü kez baba oldu! İki çocuğunun arasında 31 yaş var

“Kısaca Lenny’ diyeceğim

Öte yandan aktör, eşinin hamile olduğunu öğrendiğinde Kelly Clarkson’a yolda bir kız bebekleri olduğunu ve John Lennon ile Cage’in babası August Coppola’nın anısına kızlarına Lennon Augie adını vermeyi planladıklarını söylemişti. Nisan ayında bir röportaj veren ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Kızıma kısaca ‘Lenny’ diyeceğim. Çok heyecanlıyım, bu hayatımın en büyük macerası olacak.”

Nicolas Cage üçüncü kez baba oldu! İki çocuğunun arasında 31 yaş var

Dört gün sonra boşandı

Nicolas Cage, ilk evliliğini 1995 yılında oyuncu Patricia Arquette ile yapmış; ancak ikili, 2001’de boşandı. Ardıdan 2002’de dünyaevine giren Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley ve Cage, iki yıl sonra yollarını ayırmıştı. Aktör, Kore kökenli Alice Kim ile ise 2004-2016 yılları arasında evli kalmıştı. 2019’da Erika Koike ile tekrar nikah masasına oturan Cage, sadece dört gün sonra boşanmıştı.

Nicolas Cage üçüncü kez baba oldu! İki çocuğunun arasında 31 yaş var

Yorumlar kapalı.