Noel Baba, yeni yılda ‘erkek arkadaşına kavuştu’

Norveç'te eşcinselliğin suç olmaktan çıkarılmasının 50. yılında Norveç Posta servisi, yeni yıl reklam filminde Noel Baba'nın erkek arkadaşıyla ilişkisine yer verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Norveç‘in eşcinselliği suç olmaktan çıkarmasının 50. yılını kutlamak için Norveç Posta Servisi, ‘When Harry met Santa’, ‘Harry ile Noel Baba tanıştığında’ isimli bir reklam filmi yayınladı. Reklamda, iki erkeğin ilişkisinin yıllar içinde gelişimini anlatıyor.

Söz konusu reklam filmi Harry’nin Noel arifesinde bir bardak su almak için alt kata inmesi ve Noel Baba’yı hediyeleri bırakırken yakalamasıyla başlıyor. Ondan sonraki diğer Noellerde ilişkileri gelişen çiftin hikayesi, tutkulu bir öpücükle sona eriyor.

Norveç’te eşcinselliğin suç olmaktan çıkarılmasının 50. yılını kutlamak için hazırlanan reklam filmi, sosyal medya kullanıcıları tarafından da olumlu karşıladı.

Posta servisinin pazarlama direktörü Monica Solberg, LGBTQ Nation’a verdiği demeçte, “Posten, herkesi kapsayan bir iş yeri ve eşcinselliğin yasaklanmasının 50. yılında bu aşk hikayesini reklam filmiyle kutlamak istedik” dedi.

Solberg, “Geçen yılki kampanyada Noel Baba, ‘işini’ elinden alan Norveç Postası’na kızgındı. Bu yıl Noel Baba, Norveç Postası’nın onun iş yükünü alarak rahatlattığı için mutlu ve sevdiği kişiyle vakit geçirebiliyor” dedi.

Kaynak: Sputnik Türkiye

Noel Baba, yeni yılda ‘erkek arkadaşına kavuştu’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!