Nusret’ten depremzedeler için dev bağış! “Birlik beraberlik zamanı” diyerek tüm dünyaya yardım çağrısı yaptı

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile depremzedeler için AFAD’a 25 milyon TL bağışta bulunduğunu açıkladı. Paylaşımında tüm dünyaya seslenen Nusret, “Evet. Buradan bütün Dünya'ya sesleniyorum. O gün bugün. Acımız büyük. Birlik ve beraberlik zamanı. Türkiye'miz için” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde yıkımlara neden olan depremlerin ardından yardım kampanyaları başladı. Önceki akşam televizyon kanallarında ortak yayınlanan Türkiye Tek Yürek kampanyasında yer almayan Nusret Gökçe, sosyal medya hesabından ne kadar bağış yaptığını açıkladı.

“25 MİLYON TL BAĞIŞLIYORUZ, HAYDİ TÜRKİYE’M”

Depremlerin ardından bölgelere mutfak kurarak yemek dağıtan Nusret Gökçe, 50,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı videoda AFAD’a 25 milyon TL bağış yaptığını söyledi. Kendisini yurt dışından takip eden takipçilerine de seslenerek çağrıda bulunan Gökçe, “Evet. Buradan bütün Dünya’ya sesleniyorum. O gün bugün. Acımız büyük. Birlik ve beraberlik zamanı. Türkiye’miz için. Nusret markası olarak AFAD’a 25 milyon TL bağışta bulunuyoruz. Haydi Türkiye’m. El ele, gönül gönüle. Biz beraberiz. Biz Türkiye’yiz” dedi.

Nusret’ten depremzedeler için dev bağış! “Birlik beraberlik zamanı” diyerek tüm dünyaya yardım çağrısı yaptı

Yorumlar kapalı.