Oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı: Üzüntüden yüz felci geçirdim

3 yıl önce oğlu Pars’ı kaybetmenin acısıyla sarsılan manken Ebru Şallı, katıldığı Bambaşka Sohbetler programında o süreçte yaşadıklarını anlattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin yaptığı ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk olan Ebru Şallı, 10 yaşında hayatını kaybeden oğlu Pars hakkında konuştu.

Şallı, “Çok duyulmasının çocuğa bir yararı olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, tek amacım buydu. İyileştiğinde ona anı bırakmak istemedim, arkadaşları ona bir şey sormasın istedim. Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi ama çok rica ettim, çok mücadele verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadı. Ailem, diğer çocuğum, Pars için doğru olanı yapmaya çalıştım. Hastanede yatarken çalışmaya devam ettim. Kolay bir süreç değildi. Üzüntüden yüz felci geçirdim, herkes bilmiyor bunu ama o dönemde tabii ki bir sürü şey geçirdim” dedi.

Ebru Şallı’nın iş insanı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, iki yıl boyunca mücadele ettiği lenfomaya yenilerek 16 Nisan 2020’de yaşamını yitirdi.

 

Oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı: Üzüntüden yüz felci geçirdim

Yorumlar kapalı.