Oğuzhan Uğur Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu programın kamera arkasını anlattı: Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var

Babala TV’nin sahibi Oğuzhan Uğur, Millet İttifakı’nın ortak cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu Mevzular Açık Mikrofon programının detaylarını gazeteci Cüneyt Özdemir’e anlattı. Uğur'un Kılıçdaroğlu için söylediği 'Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var' sözleri de dikkat çekti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı ortak cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de hazırlayıp sunduğu Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu.

Çekimleri 7 saat süren programın yayınlanmasıyla birlikte Kılıçdaroğlu sosyal medyada kısa sürede gündeme otururken, programın sunucusu Oğuzhan Uğur, gazeteci Cüneyt Özdemir’e bağlandı.

“KEMAL BEY’DE SİNİR BOZUCU BİR SAKİNLİK VAR”

Özdemir, Uğur’a, “Biraz anlatır mısın, Kemal nasıldı, heyecanlı mıydı? Sen nasıl buldun diğer 15 programa göre baktığında nasıldı? Neler yaşandı kamera arkasında?” şeklinde bir soru yöneltti. Bunun üzerine Uğur, “Diğer konuklarımız elbette çok heyecanlılardı, programın fazla izleneceğinin farkındalardı, bu heyecan bir şekilde gözlerinden okunuyordu ama Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var. Salon yükselse de alçalsa da… Bazen çünkü sahneyi idare eden adam, oraya sorular sorulsun diye gelse bile, o tansiyonu gözlemler ve vücut diline yansıtır, jestlerine yansıtır, tansiyon düşerse, insanlar sıkılmaya başlarsa onu vücut diline yansıtır, insanlar yükselirse, sinirlenirse onu vücut diline yansıtır. Daha yüksek sesle konuşur, jestlerine yansıtır falan. Kemal Bey inanılmaz stabildi programda. Dedi ki belli ki bana çok şey sorulacak, çünkü internette dönüp dolaşan fazla soru vardı zaten kendisiyle ilgili ya da ithamlar vardı. Bunların farkındaydı, bunları iyi okumuşlar. Öncelikle tebrik ediyorum ekibini. Çünkü bu programa gelmeden evvel, bu bir ekip çalışması tabii ki. Siyasi liderlerin ya da parti temsilcilerinin ekipleri sosyal medyayı çok iyi incelemeli. Kemal Bey’in ekibi sosyal medyayı çok iyi incelemiş.” dedi.

“SAKİN BİR PROGRAM OLDU”

Öte yandan Uğur “Zannediyorum 15 bölüm içerisinde bize konuk olan siyasi liderler ya da parti temsilcileri içerisinde 3-4 siyasi ve ekibi çalışmış bu sosyal mecralardan gelen sorulara. Onlardan biri de Kemal Bey’di ve ekibiydi elbette. O yüzden farkındaydı, gündemde olan başlıkların farkındaydı. İyi çalışmışlar, iyi cevaplar verdiler bence. Sakin bir program oldu yani.” şeklinde konuştu.

Oğuzhan Uğur Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu programın kamera arkasını anlattı: Kemal Bey’de sinir bozucu bir sakinlik var

Yorumlar kapalı.