Ömer dizisinde büyük yüzleşme! 24. bölümde neler olacak? Ömer ve Gamze yüzleşiyor

Başrollerini Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır'ın paylaştığı, Star TV'nin sevilen dizisi Ömer 24. bölümüyle 25 Eylül Pazartesi günü ekranlarda olacak. Son bölüme Gamze'nin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeğin ortaya çıkması ve Reşat'ın Ömer'i içki içerken görmesi damga vurmuştu. İşte 24. bölümde yaşanacaklar...

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pazartesi akşamları ilgiyle izlenen, hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ömer, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam Star’da!

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Süreyya’nın Ömer’in Gamze’den uzak durmasını istemesi, nişanlılar arasında büyük gerilim yaratır. Süreyya Ömer’i kaybetme korkusu yaşarken, annesinin verdiği iftar daveti ümitlenmesine yol açar. Fakat bu davette beklemediği bir misafir daha vardır. Süreyya, Gamze ve Ömer bir araya geldiğinde bu sefer yüzleşme kaçınılmaz olur.Nisa Tahir’in tehditlerine rağmen gizlice restoranda çalışmaya başlar. Yaman ile babasını bulmak için işbirliği yapan Emine ise git gide amacına daha da yaklaşmaktadır. Bu sırada Gamze ve Erdal’ın Nisa’yı Tahir’den korumak için yaptığı plan ters teper ve Ömer’le Gamze arasında tartışmanın yeniden alevlenmesine neden olur.Erdal ile evlilik yolunda ilerleyen Gamze, Tuna’nın bu evliliğe sıcak bakmaması sayesinde Ömer’e dair umutlarını içten içe diri tutuyordur. Tuna’nın annesinin ilişkisi yüzünden üzüldüğünü gören Ömer zor bir karar verir. Ömer’le ilgili ümitlenen Gamze’yi bu sefer büyük bir hüsran beklemektedir.

Ömer dizisinde büyük yüzleşme! 24. bölümde neler olacak? Ömer ve Gamze yüzleşiyor

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Ömer dizisinde büyük yüzleşme! 24. bölümde neler olacak? Ömer ve Gamze yüzleşiyor

Yorumlar kapalı.