istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Orhan Gencebay: Bazı ülkeler Erdoğan’ı yıkmak istiyor

Orhan Gencebay, "Art niyetli bazı ülkeler, kişiler başarılarımızdan çok rahatsız olarak, halkımızın oylarıyla göreve gelen Recep Tayyip Erdoğan yönetimini yıkmak için içimizde ve dışımızda her kötülüğü yapmaktadırlar." dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sanatçı Orhan Gencebay, yeni şarkısı ‘Canım Türkiye’m’e klip çekti. Şarkısının Türkiye’nin seçimlere giderken çıkacağını söyleyen Orhan Gencebay, “Ülkemiz son dönemlerdeki kazanımlarıyla dünyanın en önemli ülkeleri arasına girdi. Fakat art niyetli bazı ülkeler, kişiler başarılarımızdan çok rahatsız oluyor” dedi. Orhan Gencebay, Orhan Gencebay, 14 Mayıs seçimlerinin sadece Türkiye değil dünya açısından da önemli olduğunu belirtti.

Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuşan Orhan Gencebay, şunları söyledi:

“Ülkemiz son dönemlerdeki kazanımlarıyla dünyanın en önemli ülkeleri arasına girmiştir ve daha da ötelere gidecektir. Bu kazanımlarda, başarılarda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve mesai arkadaşlarının çok büyük rolü vardır. Fakat art niyetli bazı ülkeler, kişiler başarılarımızdan çok rahatsız olarak, halkımızın oylarıyla göreve gelen Recep Tayyip Erdoğan yönetimini yıkmak için içimizde ve dışımızda her kötülüğü yapmaktadırlar. Aslında gayeleri R.T.E.’yi yıkmak değil, Türkiye’mizin önünü kesmektir. Çok daha önceki dönemlerde olduğu gibi ülkemizi kendi istedikleri gibi yönetmek, itaat ettirmektir. Fakat ülkemiz artık bunları aşmıştır. Canım Türkiye’m çok güçlü ve büyük ülkedir. Fransız tarihçiler “Allah Türkleri dünyaya adaleti yerine getirsin diye göndermiştir” demişlerdi, Alman tarihçiler ise “Türkleri tarihten çıkar tarih kalmaz” demişlerdi. Özetle konu Türkiye’mizin bekası, geleceğidir. Herkes şunu unutmamalıdır ki; Türkiye her ne yaparsa yapsın insan haklarına, değerlerine saygılı, bağlı olarak yapacaktır. Hiçbir zaman emperyalist sömürücü olmayacaktır. Ülkeme olan inancımı ve sevgimi ‘Canım Türkiye’m’ şarkısıyla anlatmaya çalıştım. Klibin giriş bölümüne de ‘Cumhuriyetimizin 100. yılına armağanımdır’ diye yazdım. Atamız’ın izinde büyük idealleri gerçekleştirme yolunda olan ülkemizin yolu hep açık olacaktır.”

Orhan Gencebay: Bazı ülkeler Erdoğan’ı yıkmak istiyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!