Otelde yaşamaya başlayan Nejat İşler: ‘Hayatım bir sırt çantasına sığdı’

Ünlü oyuncu Nejat İşler, Bodrum’daki evini kapatıp otele yerleştiğini açıkladı. İşler "Eşyam kutuların içinde arkadaşın evinde duruyor. O da çok fazla değil, iki sandık. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyuncular Nejat İşler ve Erkan Can, YouTube’da NeyseNe kanalında yayınlanan ‘Caner Özyurtlu ile Loş Sohbetler’ programının konuğu oldu.

Uzun süredir Bodrum’un Gümüşlük Mahallesi’nde yaşayan Nejat İşler, programda, oradaki evini kapatıp otele yerleştiğini açıkladı.

Caner Özyurtlu’nun “Maddi anlamda güvence altında mısın?” sorusuna “Çalışırsam evet. İki yeğenim var. Ters bir şey olursa diye onlara bir şeyler bırakmak istiyorum. Biraz da o yüzden çalışıyorum. Ben yaşarım bir şekilde. Lüksüm yok çünkü. Arada sırada yurt dışına seyahate gidiyorum, o kadar” diyen Nejat İşler, Bodrum’daki evini kapatıp İstanbul’da bir otele yerleştiğini şöyle açıkladı:

‘BİR SIRT ÇANTASINA SIĞDI, HER ŞEY SONUNDA’

“Eşyalarım kutuların içinde arkadaşın evinde duruyor. O da çok fazla değil, iki sandık. Çok eşya edinmedim. Bu bana eksik değil, aksine özgür hissettiriyor… Bu kararı vermem de enteresan oldu. Benim eski işim, saklamacı bir iş; kitaptı, plaktı, objeydi. Evim depo gibiydi. Ondan kurtuldum. Tasarlayarak yapmadım bunu. Yavaş yavaş ufalmaya başladım. Bir sırt çantasına sığdı her şey en sonunda. Bir şey lazım olursa gider alırım, ne olacak?”

Otelde yaşamaya başlayan Nejat İşler: ‘Hayatım bir sırt çantasına sığdı’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!