istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Oyuncu Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’ün 5 yıllık evlilikleri tek celsede bitti

Dünyayla Benim Aramda dizisindeki iddialı sahneleriyle gündemde yer alan Buğra Gülsoy 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile evlenmişti. Geçtiğimiz günlerde ünlü çiftin boşanacağı iddiası çok konuşulmuştu. Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’den üzen haber geldi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy geçtiğimiz günlerde “Nilüfer dünyanın en troll insanı… Ben çok sıkıcı biriyim, derin depresyonlarım oluyor. Onları zaman zaman üzüyorum” demişti. Ünlü çiftin boşandığı ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre bir süredir fikir çatışması yaşayan çiftin boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. 4 yaşında bir oğulları bulunan Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz tek celsede evliliklerini bitirdi.

Oyuncu Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz'ün 5 yıllık evlilikleri tek celsede bitti

ÇOCUĞUN VELAYETİ ANNEDE

Çiftin oğulları Cem’in velayeti Nilüfer Gürbüz’de kaldı. Gülsoy ile Gürbüz çocuklarının ruh sağlığının olumsuz etkilenmemesi için dostça görüşmeye devam edecekleri haberi gündemde yer aldı.

“ZAMAN ZAMAN ÜZÜYORUM” DEMİŞTİ

Buğra Gülsoy geçen aylarda Ceyda Düvenci’nin programına konuk olmuş ve “Aşkın geçici olduğuna inanıyorum, geriye kalan sevgi olunca ilişki uzun sürüyor. Bizim de Nilüfer’le öyle oldu. Nilüfer dünyanın en troll insanı… Ben çok sıkıcı biriyim, derin depresyonlarım oluyor. Onları zaman zaman üzüyorum” demişti.

Oyuncu Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz’ün 5 yıllık evlilikleri tek celsede bitti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!