Oyuncu Luis Lorenzo Crespo ve eşi, miras için teyzesini öldürdü

İspanya'da polisiye dizilerinde rol alan oyuncu Luis Lorenzo Crespo, eşiyle birlikte miras için teyzesi María Isabel'i öldürmekten tutuklandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İspanya’da “El Comisario” ve “La Que se Avecina” gibi polisiye dizilerde aldığı rollerle tanınan oyuncu Luis Lorenzo Crespo, eşi Arancha Palomino ile birlikte miras için teyzesi María Isabel’i öldürdüğü iddiasıyla Madrid’de tutuklandı.

DailyMail’in aktardığı habere göre, María Isabel’in geçen yıl bunamanın neden olduğu doğal sebeplerden öldüğü düşünülüyordu. Ancak Isabel’in kardeşi durumdan şüphelendi ve ikinci bir otopsi istedi. Otopsi sonucu, kadının zehirlendiği ortaya çıktı.

Polis, Luis Lorenzo Crespo ve eşinin, Isabel’i yanlarında kalmaya davet ettiğini ve onu zehirlemek için ağır metaller kullandığını belirtti. Otopsi bulgularına göre, Isabel’in vücudunda normal kadmiyum seviyesinin 200 katı ve normal manganez seviyesinin 20 katı çıktı.

Miras cinayeti... Ünlü aktör Luis Lorenzo Crespo ve eşi tutukladı

ÖLÜMÜNDEN AYLAR ÖNCE VASİYETİNİ GÜNCELLEDİ

Polis, Crespo’nun yaşlı kadının ölümüne yol açarken bir şekilde büyük miktarda para harcadığını da tespit etti. Çift de, yaşlı kadına demans teşhisi konulduktan sonra harcamalarını açıklamak için uzmanlara götürdüklerini öne sürdü. Yetkililer, bunama teşhisine dair bir kayıt olmadığını söylerken, komşuları da çiftin onu ihmal ettiğini iddia etti.

Polisin aktardığı bilgilere göre María Isabel, tüm mülkünü vefatından sadece aylar önce yeğenine bırakmak için vasiyetini güncellemişti.

Oyuncu Luis Lorenzo Crespo ve eşi, miras için teyzesini öldürdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!