Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur’dan duygu yüklü paylaşım: Gerçekle yüzleşiyorum içim parçalanıyor

Hayatını kaybeden MFÖ Grubu’nun solisti Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur, sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşımda bulundu. Babasıyla çekilen fotoğraflarını paylaşan Alişan Uğur, “Senin gibi bir babanın oğlu olduğum için hep çok şanslı hissettim kendimi ve hayatım boyunca sana layık bir evlat olmaya gayret gösterdim” ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dördüncü kez kansere yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayatını kaybeden Özkan Uğur’un vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu.

Geçtiğimiz hafta son yolculuğuna uğurlanan büyük ustayı sevenleri anmaya devam ediyor. Eşi Aysun Aslan Uğur’un ardından oğlu Alişan Uğur da babası için duygusal bir yazı kaleme aldı. ‘Hiç unutulmayacaksın’ diyen Alişan Uğur kendisini yalnız bırakmayan dostlarına da teşekkür etti.

Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur’dan duygu yüklü paylaşım: Gerçekle yüzleşiyorum içim parçalanıyor

İşte Alişan Uğur’un o paylaşımı:

“Ne kadar tükenmiş ve üzgün hissettiğimi anlatmak imkansız. Babamla yaşadığım birbirinden güzel sayısız anı geliyor aklıma, gülümsüyorum, gülüyorum.. Ancak birdenbire canım babacığımla artık başka bir anım olmayacağı gerçeğiyle yüzleşiyorum ve içim parçalanıyor, sonsuz bir boşlukta hissediyorum kendimi.

Onun artık bu dünyada olmamasına inanmak, inanılmaz derecede zor. Ama biliyorum ki hep yanımda olacak. O yüzünden hiç eksilmeyen tebessümüyle bizleri izlemeye devam edecek.

Senin gibi bir babanın oğlu olduğum için hep çok şanslı hissettim kendimi ve hayatım boyunca sana layık bir evlat olmaya gayret gösterdim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ederek bu gayreti hep sürdüreceğim.

Mesaj yazan, telefonla arayan, tanıdığım tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınızı okumak, desteklerinizi hissetmek, benim için çok değerli.

Uğurlar olsun canım babacığım. Hiç unutulmayacaksın. O güzel enerjinle, şarkılarınla, hikayelerinle ve sevginle aramızda olmaya devam edeceksin. Seni çok seviyorum. Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun.”

 

Özkan Uğur’un oğlu Alişan Uğur’dan duygu yüklü paylaşım: Gerçekle yüzleşiyorum içim parçalanıyor

Yorumlar kapalı.