Pique’den Shakira’nın göndermesine olay cevap: Casio’yu ömür boyu kullanırsın

Futbolcu Pique eski eşi Shakira'nın son şarkısına gönderme yaparak "Casio muhteşem saat, ömür boyu kullanırsın" dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grammy ödüllü şarkıcı Shakira‘nın yeni yayınlanan ‘Music Sessions #53’ adlı şarkısına, 12 yıldır birlikte olduğu ve geçen aylarda boşandığı eski eşi Gerard Pique‘den yanıt geldi.

Yayınlandıktan sonra gündem olan şarkıdaki “Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin” sözlerine gönderme yapan Pique, “Casio muhteşem saat, ömür boyu kullanırsın” dedi. Pique’nin ayrıca saat markası Casio ile sponsorluk anlaşması imzaladığı öğrenildi.Arjantinli DJ Bizarrap ile çalışan Kolombiyalı şarkıcının yeni şarkısı yayınlandığı ilk günde 62 milyondan fazla izlenmeye ulaştı.

Şarkının gündem olan sözleri ise şöyle:

“Sana geri dönmeyeceğim, benim için ağlama ya da bana yalvarma/ Seni eleştirmelerinin benim hatam olmadığını anladım/ Sadece müzik yapıyorum, bu seni rahatsız ediyorsa üzgünüm. Beni kırdığını düşünüyorsun ama beni daha güçlü yaptın/ Kadınlar artık ağlamıyor, bunu kazanca dönüştürüyor. Yedeğim olduğu varsayılan kişiyle sana iyi şanslar dilerim/ Sana ne olduğunu bilmiyorum bile/ O kadar tuhafsın ki seni tanıyamıyorum bile/ Ben iki tane 22’lik kıza değerim. Bir Ferrari’yi bir Twingo ile takas ettin. Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin.”

Pique’den Shakira’nın göndermesine olay cevap: Casio’yu ömür boyu kullanırsın

Yorumlar kapalı.