Prens Harry ve babası Prens Charles’ın arası “anılar” sebebiyle gergin

İngiliz Kraliyet Ailesi yeni bir iddiayla çalkalanıyor. Tahtın varisi Prens Charles ile küçük oğlu Prens Harry’nin arasının yeni çıkacak bir anı kitabı sebebiyle gerildiği söyleniyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020 yılında eşi Meghan Markle ile birlikte İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan Prens Harry, ABD’ye yerleşerek farklı projelere girişmişti.

Son olarak bir anı kitabı hazırlayan Prens Harry’nin bu nedenle babası Prens Charles’la arasının bozulduğu iddia edildi.

Sun’da yer alan habere göre, Charles ve Harry, Hollanda’daki Invictus Oyunları’nın bitiminde kısa bir toplantı yaptı.

Sadece 10 dakika görüştüler

Ancak, Kraliyet’e yakın bir uzman olan Neil Sean, görüşme sırasında “Harry kitabında ne yazdığı hakkında konuşmayı reddetti” dedi.

Toplantı, Charles’ın oğluna “buz gibi” davranması ve sadece 10 dakika sonra toplantıyı durdurmasıyla sonuçlandı.

Express’e göre Sean, Prens Charles’ın oğlu Prens Harry ile çok az zaman geçirdiğini biliyoruz. Charles birebir sohbet etmek istedi ama bu çok kısa bir toplantı oldu.

“İddiaya göre, Prens Harry, Prens Charles’a gelecek anı kitabıyla ilgili herhangi bir şeyi detaylandırmayı reddetti.”

“Harry kitabında ne yazdığı ve bunun nasıl sonuçlanacağı hakkında konuşmayı reddetti. Prens Charles ise herhangi bir olumsuzluk istemiyor” dedi.

Prens Harry, kitabının “içten ve samimi” olacağını söylese de, Kraliyet ile yeni anlaşmazlıkları körükleyebileceğinden korkuluyor.

 

Prens Harry ve babası Prens Charles’ın arası “anılar” sebebiyle gergin

Yorumlar kapalı.