Rasim Ozan Kütahyalı Ahmet Hakan’ı ifşa etti! “Ahmet Arsan ismiyle…”

Rasim Ozan Kütahyalı, “Benim Türk medyasında yaptıklarımın milyonda biri değildir. O dönemde Ertuğrul Özkök Ahmet Hakan’a ‘Ahmet Arsan’ diye köşe yazdırıyordu. Muhafazakâr mahalleye sallıyordu” diye konuştu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beyaz TV’de futbol programı yapan Rasim Ozan Kütahyalı, Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan hakkında bir iddia ortaya attı. Kütahyalı’nın ifadesine göre Hakan geçmişte “Ahmet Arslan” ismiyle köşe yazıları yazıp, “muhafazakar mahalleye sallıyordu.”

Kütahyalı, Haber Global’de Buket Aydın’ın sorularını yanıtladı.

Aydın, Kütahyalı’nın Kudret Köseoğlu takma ismiyle Ertuğrul Özkök’ü hedef alan yazılar yazdığını canlı yayında söylemesi hakkında, “Kumpas değil miydi” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Değil, ben 2008’de köşe yazarı olarak başladığımda siyasi bir amaçla da girdim askeri vesayeti devirmek için genç bir ihtilalci olarak. O dönemde medyada iki zirve vardı. Ertuğrul Özkök ve Zafer Mutlu. Fatih Altaylı bunların çok altındaydı. Messi ve Ronaldo gibiydi. İlk olarak girdiğinde insan zirveleri hedefler. Tüm gün benle uğraşan genç gazeteciler var belgesel yapıyorlar saygı duyuyorum. Kimse söylemedi. Ben tamamen kendim Özkök ile uğraştım. Orada Özkök’e her şeyi anlattım. Yayında öğrenmedi biliyordu. O dönem Taraf’ta da yazıyordum bir proje geldi aklıma. Rahmetli Ahmet Kekeç’e söyledim ilk. 2009’un Ekim’de başladık Aralık’ta devrildi. Bir anlamı kalmadı. Benim Türk medyasında yaptıklarımın milyonda biri değildir Kudret Köseoğlu. O dönem de Ertuğrul Özkök, Ahmet Hakan’a ‘Ahmet Arslan’ adıyla köşe yazdırıyordu. Oradan muhafazakar mahalleye sallıyordu.”

Rasim Ozan Kütahyalı Ahmet Hakan’ı ifşa etti! “Ahmet Arsan ismiyle…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!