istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Reklam arasında Meral Akşener, Ece Üner’e fısıldayarak sordu: Gözlerin kendinin mi?

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in dün gazeteci Ece Üner'in konuğu olduğu canlı yayın programında ilginç anlar yaşandı. Reklam bitişinde yayına girildi ancak Akşener yayının başladığını fark ettiğinde geç olmuştu. O sırada Akşener'in fısıldayarak sorduğu soru dikkatlerden kaçmadı. O anlar sosyal medyaya damgasını vurdu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in dün gazeteci Ece Üner’in konuğu olduğu canlı yayın programında ilginç anlar yaşandı. Akşener canlı yayında Ece Üner’in sorularını yanıtlayarak siyasetin gündemini değerlendirirken reklam arası verildi. Reklamın bitişini bekleyen ikili, kameraların kayıtta olmadığına güvenerek sohbete koyuldu.

FISILDAYARAK SORDU

Ne var ki sohbet yayının başladığı ilk saniyelere de yayıldı. Reklam bittikten sonra Akşener’in Ece Üner’e “Gözlerin kendinin mi?” diye sorduğu, devamında sesini alçaltıp fısıltıyla “Aynısı babamındı, aynısı” dediği duyuldu.

BİR ANDA DURAKSADILAR

Tam bu sırada reklamın bitip yayının başladığını teyit eden Ece Üner’in şaşkın yüz ifadesi çarpıcıydı. Akşener de bir anda sohbeti bitirip kendine çekidüzen verdi. Ardından canlı yayın devam etti.

Bu anların kesiti çokça paylaşılıp konuşularak sosyal medyada gündem oldu.

Reklam arasında Meral Akşener, Ece Üner’e fısıldayarak sordu: Gözlerin kendinin mi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!