Saadet Partisi’nden iktidara ‘Survivor’ göndermeli video: Konseyde kimin adının çıkacağı, halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli

Saadet Partisi, yarışma programı Survivor'a göndermede bulunan bir seçim videosu yayımladı. Videoda “Konseyde kimin adının çıkacağı halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli” ifadeleri yer aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saadet Partisi, sosyal medya hesaplarından Survivor’dan esinlendiği bir video paylaşarak, iktidara gönderme yaptı. Parti, yayınladığı videoda, “Konseyde kimin adının çıkacağı, halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli” ifadelerini kullandı.

 

Videoda şu ifadeler yer aldı:

“Üç tarafı denizlerle çevrili cennet bir vatan. Aynı zamanda büyük zorluklarla dolu bir ada. Geçinmeye çalışanlar barınmaya da çalışıyor. İş arayışında olan gençler dokunulmazlığı olanlara karşı. Kimi mücadeleye devam ederken kimisi adaya veda etmek zorunda kalıyor. Ödül oyunlarından bıkanlar, işçiler, memurlar, emekliler… Hayat pahalılığını yenmeye çalışıyor. Konseyde kimin adının çıkacağı halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli. Bu bir yarışma değil, ülkemizin gerçeği. Yaşam Mücadelesi Türkiye.”

Saadet Partisi’nden iktidara ‘Survivor’ göndermeli video: Konseyde kimin adının çıkacağı, halk oylamasıyla kimin gideceği artık belli

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!