Şahan Gökbakar, İzmir’deki bisiklet hırsızlarına tepki gösterdi

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, İzmir’de son 6 ayda 79 BİSİM bisikletinin çalınarak belediyeye 200 bin liralık masraf çıkarılmasına tepki gösterdi. Gökbakar, paylaşımında, “İzmir'de belediye halkımız binsin diye bisikletler koymuş her yere. Ya 6 ay içinde 79 tanesini çalıp denize atmışlar... 200 bin TL zarar vermiş aklınca belediyeye. Ne kansız insanlar var yaa. Akıl almıyor!” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait 79 bisikletin çalınarak belediyeye 200 bin lira masraf çıkarılmasına Twitter’dan tepki gösterdi.

Gökbakar, attığı twet’te, “İzmir’de belediye halkımız binsin diye bisikletler koymuş her yere. Ya 6 ay içinde 79 tanesini çalıp denize atmışlar… 200 bin tl zarar vermiş aklınca belediyeye. Ne kansız insanlar var yaa. Akıl almıyor!” dedi. Atılan tweet 80 binden fazla etkileşim alırken binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin dün yaptığı açıklamaya göre, son 6 ayda Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi’ne (BİSİM) ait 79 bisiklet çalındı. Bisiklet park yerlerinin de hasar gördüğünü açıklayan belediye, tüm bu hasarların yaklaşık 200 bin lira değerinde masraf çıkardığını bildirdi. Açıklamada, bisikletlere ve istasyonlara kasıtlı zarar veren kişilerin tespit edilip haklarında yasal işlem başlatıldığını belirtildi.

Şahan Gökbakar, İzmir’deki bisiklet hırsızlarına tepki gösterdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!