istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Şahan Gökbakar’dan Bekir Bozdağ’ın “şampanya-secde” kıyaslamasına sert tepki: Toplumu içki içenler ve namaz kılanlar olarak ikiye ayıran bu bey Adalet Bakanı!

Şahan Gökbakar, Adalet Bakanı ve milletvekili adayı Bekir Bozdağ'ın "14 Mayıs'ta ya şampanya patlatanlar ya da alnını secdeye koyanlar olacak" ifadelerine tepki gösterdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından Adalet Bakanı ve milletvekili adayı Bekir Bozdağ’ın Şanlıurfa’da yaptığı konuşma sırasında ‘şampanya-secde’ kıyaslamasına tepki gösterdi. Gökbakar, ”Bu bey Adalet Bakanı… Toplumu içki içenler ve namaz kılanlar olarak ikiye ayıran bu bey Adalet Bakanı…” dedi.

Gökbakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bu bey Adalet Bakanı… Toplumu içki içenler ve namaz kılanlar olarak ikiye ayıran bu bey Adalet Bakanı… Toplumu kutuplaştıran ve iki gruba indirgeyen bu bey Adalet Bakanı yahu… Adalet Bakanı bu bey! ADALET BAKANI!!!”

 

Şanlıurfa’da konuşan Adalet Bakanı Bozdağ, “14 Mayıs’ta 2 fotoğraftan biriyle karşılaşılır. Ya şampanya patlatıp kutlayanlar olacak ya da alnını şükür için secdeye koyup Rabb’ine hamdedenler olacak” dedi.

 

Şahan Gökbakar’dan Bekir Bozdağ’ın “şampanya-secde” kıyaslamasına sert tepki: Toplumu içki içenler ve namaz kılanlar olarak ikiye ayıran bu bey Adalet Bakanı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!