istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Şahan Gökbakar’dan Kılıçdaroğlu’na eleştiri: “Kağıttan okuma işini bir kenara bırak, hemen bakanlarını açıkla ve…”

Komedyen Şahan Gökbakar, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek, Ata İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ı İçişleri Bakanı olarak açıklamasını ve harekete geçmesini söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi olmayan sonuçlara göre 14 Mayıs seçimlerinde cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu ikinci tura kaldı. Kılıçdaroğlu 2. tur çalışmalarına başlarken Ankara’da açıklamalar yaptı.

Şahan Gökbakar ise Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi. Komedyen “Bir kere kağıttan okuma işini bir kenara bırak. Bu söylediklerini ilk turdan önce söyleyecektin” diyerek şunları yazdı:

“BIRAK KAĞITTAN JENERİK CÜMLELER OKUMAYI”

“Senin videona terörist montajlayıp mitinginde oynatan iktidara aynı bu şekilde defalarca söyleyecektin. Teröristle kim iş birliği yapıyor, ne diyorsunuz siz diyecektin!

Şimdi yapman gereken, hemen bakanlarını açıkla. HEMEN!

10 milyon üstü sığınmacıyı yollayacak adamı iç işleri bakanı olarak açıkla. Kim olmalı çok belli… Açlıktan, yoksulluktan kırılan bu halkı ve bu bitmiş ekonomiyi konuş. Nasıl toparlanacak, bu ülkenin değerli ve YENİ! isimlerini açıkla. Kriz kapıda. Adalet ve eğitimi kim toparlayacak isim ver… Bırak artık kağıttan jenerik cümleler okumayı! İsim ver, takımını açıkla ve harekete geç!”

Şahan Gökbakar’dan Kılıçdaroğlu’na eleştiri: “Kağıttan okuma işini bir kenara bırak, hemen bakanlarını açıkla ve…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!