istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat

Sanatçı Zerrin Özer, sır gibi sakladığı hastalığını açıkladı! “Defolup gitmek istiyorum…”

Gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden sanatçı Zerrin Özer, sır gibi sakladığı hastalığını açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özer, “Beni tanımıyorsunuz bıktım artık beni yaftalamanızdan bıktım bazı kuş beyinlilerden" diyerek isyan etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süredir gözlerden uzak yaşayan başarılı sanatçı Zerrin Özer, Haziran 2022’de müziği bıraktığını açıkladıktan birkaç ay sonra müziğe geri döndü. Zaman zaman paylaşımlarıyla konuşulan Özer, uzun süredir sakladığı hastalığını açıkladı.

“DEFOLUP GİTMEK İSTİYORUM”

Kişilik bozukluğu hastalığıyla mücadele ettiğini söyleyen Zerrin Özer, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Defolup gitmek istiyorum nasıl uçlardasınız ben borderlinem ya sizler? Beni tanımıyorsunuz bıktım artık beni yaftalamanızdan bıktım bazı kuş beyinlilerden” diyerek isyan etti. Ünlü isim, paylaşımını yorumlara kapalı yaptı.

Sanatçı Zerrin Özer, sır gibi sakladığı hastalığını açıkladı! “Defolup gitmek istiyorum…”

BORDERLİNE KİŞİLİK BOZUKLUĞU NEDİR?

Borderline kişilik bozukluğu ya da diğer adıyla sınırda kişilik bozukluğu bireyin kendisi ve başkaları hakkında düşünme ve hissetme şeklini etkileyen ve günlük yaşamda sorunlara neden olan bir akıl sağlığı bozukluğudur. Borderline kişilik bozukluğu bireyin kendisi hakkında sahip olduğu öz imgeye dair sorunlar, duygular ile davranışları yönetme zorluğu ve başkaları ile ilişkilerde istikrarsızlık şeklinde görülebilir.

 

Sanatçı Zerrin Özer, sır gibi sakladığı hastalığını açıkladı! “Defolup gitmek istiyorum…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gazete Kolektif ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!