1. Haberler
  2. Yaşam
  3. Seda Sayan 4 milyon dolarlık villasını paylaştı, tepkiler gecikmedi: “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız”

Seda Sayan 4 milyon dolarlık villasını paylaştı, tepkiler gecikmedi: “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız”

Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, sosyal medya hesabından 4 milyon dolar değerindeki lüks villasını paylaştı. Sayan’ın paylaşımına takipçileri tepki gösterdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sık sık yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan lüks yaşantısıyla da gündeme geliyor. Çağlar Ökten ile evlenerek adından söz ettiren Seda Sayan bu sefer de 4 milyon dolarlık villasıyla konuşuluyor.

Daha önce oğluna da aldığı lüks daire ile adından söz ettiren Sayan, sosyal medya hesabı Instagram’dan yeni evini takipçileriyle paylaştı.

SEDA SAYAN TEPKİ ÇEKTİ

Kocasıyla yeni ev alan Seda Sayan’ın paylaşımına sosyal medyada tepki yağdı.

Büyük depremleri hatırlatan sosyal medya kullanıcıları “Ne gerek var gösterişe böyle dönemde”, “Gördük bu lüks bir çırpıda yok oluyor”, “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız” yorumlarında bulundu.

BOĞAZ’A TAŞINDI, HER DETAYIYLA İLGİLENDİ

Türkiye’nin emlak zengini sanatçılarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı. Villayı komple soyduran ve çatısı dahil her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan’ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki evinden buraya taşındığı söyleniyor.

Seda Sayan 4 milyon dolarlık villasını paylaştı, tepkiler gecikmedi: “İnsanlar çadırlarda ayıp kendinize saklasaydınız”
Yorum Yap

Yorumlar kapalı.