Sedat Peker’in eşi Özge Peker, imza kampanyasını duyurdu: “Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için…”

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in eşi Özge Peker, Birleşik Arap Emirlikleri'nde "dijital tecrit"e tabi tutulan eşinin paylaşım yapması için başlatılan imza kampanyasını sosyal medya hesabından paylaştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yaklaşık 2 ay kala, suç örgütü yöneticisi Sedat Peker’in durumuyla ilgili belirsizlik giderek merak konusu olmaya başladı. Peker, hatırlanacağı üzere seçimlere 2 ay kala kritik bir video paylaşacağını birkaç defa söylemişti.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde dijital tecrit altında tutulan Peker için eşi Özge Peker, sosyal medya üzerinden imza kampanyası başlattığını duyurdu.

“Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur” başlıklı imza kampanyasını sosyal medya hesabından paylaşan Özge Peker, şu ifadeleri kullandı:

“Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için change.org’da başlatılan linki sizler için aşağıya bırakıyorum. Adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak destek amaçlı oy verebilirsiniz. Verdiğiniz oyun geçerli olabilmesi için mailinizden doğrulatmayı unutmayın…”

İşte Özge Peker’in o paylaşımı:

Sedat Peker'in eşi Özge Peker, imza kampanyasını duyurdu: "Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için..."

BAE’de dijital tecrit altında tutulması nedeniyle sosyal medya hesaplarından herhangi bir paylaşımda bulunması kısıtlanan Peker, geçen sene paylaşım yapabildiği dönemde “seçimlere iki ay kala her ne pahasına olursa olsun” diyerek önemli bir video paylaşacağını belirtmişti. Peker, “Bugüne kadar ne kendimi ne de bana inanan 40 yaşın altındaki kardeşlerimi mahçup etmediğimi düşünüyorum. İsimlerini söylediğim kişilere beni yalanlatsınlar. Konulara dahil olmadan sadece bunu yapsınlar. Geri kalan bende… Seçime 2 ay kala çok eğleneceğiz çok!” demişti.

Sedat Peker’in eşi Özge Peker, imza kampanyasını duyurdu: “Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için…”

Yorumlar kapalı.